Ketvirtosios Vilniaus „Ryto“ „Ropliukų lenktynes“

2021 m. gegužės 19 d., 11:10

Vilniaus „Rytas“ kartu su partneriu – Vilniaus Akropoliu, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga kviečia mažuosius Vilniaus ropliukus dalyvauti ketvirtose, jau tradicija tapusiose, Ropliukų lenktynėse.

Šių metų lenktynių ambasadoriumi tapo „Ryto“ šeimos vaikas – Ignės ir Dovio Bičkauskio sūnus Motiejus, kuris neseniai žengė pirmuosius savo žingsnius ir kartu su tėveliais puikiai galės įvertinti mažųjų ropliukų pastangas. Šiemet mažųjų lenktynių dalyvių laukia klubo bei jo partnerio – Vilniaus Akropolio prizai.

Apie lenktynes:

Dalyviai: Ropliukų lenktynėse registruotis gali pilnamečiai asmenys, kurie yra vaiko tėvai arba legalūs registruojamo mažamečio globėjai. Lenktynėse dalyvaujantys kūdikiai renginio dieną turi būti ne jaunesni nei 6 mėn. bei ne vyresni nei 12 mėn (imtinai) amžiaus. Svarbiausia sąlyga – ropliukas negali mokėti vaikščioti.

Vieta: Vilniaus Akropolio antrame aukšte esantis Kakės Makės pasaulis.

Trasa: lenktynių trasa – 5 m. Tėvai/globėjai galės naudoti įvairius daiktus (raktų pakabukus, žaislus ir kt.) siekiant atkreipti kūdikių dėmesį. Du lydintieji asmenys galės kartu su dalyviu būti lenktynių trasoje.

rytasvilnius.lt

atgal