Kelis kartus daugiau video: „Rytas“ bendradarbiaus su „O, Dangau!“ kompanija

2020 m. rugsėjo 17 d., 20:00

„Ryto“ bendruomenė artėjančiame sezone turės galimybę dar labiau įsitraukti į klubo, trenerių ir krepšininkų gyvenimą. Vilniaus klubas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „O, Dangau!“ prodiuserine kompanija, kuri vos per kelis mėnesius 7 kartus padidino video siužetų gausą klubo socialiniuose tinkluose, o auditorijos įsitraukimą trimis šimtais procentų. 

Nuo liepos mėnesio „Ryto“ klubo aistruoliai jau turėjo galimybę išvysti 70 video reportažų. Tai pusė kiek buvo parodyta per visą praėjusį sezoną. „O, Dangau!“ kompanija teiks ne tik video, bet ir dizaino paslaugas. Ji prisidėjo ir prie naujo sezono „Ryto“ komandos aprangos kūrimo.

„Mums tai nauja kryptis ir tikrai didelė atsakomybė. Bet patys labai norėjome gauti tokią galimybę ir ja džiaugiamės. Mūsų komandą papildė labai talentingas ir anksčiau „Ryto“ klube dirbęs vaikinas Tomas Kukta. Todėl atsirado dar didesnė darbų paletė, dar daugiau idėjų. Esam dideli sporto fanai, turime sukaupę jau ir šiokią tokią patirtį šioje sferoje, todėl tikim, kad klubas ir Vilniaus krepšinio bendruomenė pajus akivaizdžią naudą“, – kalbėjo prodiuserinės kompanijos „O, Dangau!“ atstovas Tomas Langvinis.

„O, Dangau!“ kompanija vasarą savo iniciatyva sukūrė Vilniaus krepšinio aktualijoms skirtą laidą „Juodai balti raudoni“. Iš viso buvo sukurta 11 laidų, o vienas JBR epizodas Youtube kanale vidutiniškai rinko po 10 000 peržiūrų. 25 minučių laida vidutiniškai buvo žiūrima net 15 minučių.

„Šią labai svarbią ir sunkią vasarą Tomas savanoriškai ir be jokio atlygio keturis mėnesius padėjo klubui ne tik turimais video resursais, bet dalinosi ir savo sukaupta patirtimi sporto žiniasklaidoje. Norime padėkoti už tą savanorystę, – kalbėjo „Ryto“ klubo vykdantysis direktorius Justas Jankauskas. – Džiaugiamės, kad mums pavyko sutarti ir tęsti darbą kartu. Labiausiai norime, kad aistruoliai turėtų galimybę matyti daugiau komandos gyvenimo. Neabejojam, kad šį sezoną tai tikrai pavyks įgyvendinti.“

Praėjusiame sporto sezone „O, Dangau! Sportas“ Youtube kanalas džiaugėsi dvigubai išaugusiomis video peržiūromis ir nuo spalio 1 iki kovo vidurio surinko 2 milijonus peržiūrų. Šios kompanijos video laidos tuo laikotarpiu buvo žiūrėtos net 400 tūkstančių valandų vien tik Youtube platformoje.

rytasvilnius.lt

atgal