Karjeros rekordus gerinęs ir „Rytą“ į pergalę atvedęs M. Girdžiūnas – savaitės MVP

2019 m. kovo 18 d., 11:36

Nors Vilniaus „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis po savaitgalio pergalės prieš „Šiaulius“ daug pozityvo neįžvelgė, tačiau vienas žaidėjas pagyrų nusipelnė.

Tai buvo vieną po kito karjeros rekordus gerinęs bei vilniečius į pergalę ištempęs Mindaugas Girdžiūnas. Būtent jis ir tapo naudingiausiu praėjusios savaitės „Betsafe-LKL“ krepšininku.

Klaipėdietis įmetė net 37 taškus ir pasiekė ne tik asmeninį karjeros, bet ir šio sezono lygos rekordą – jis prieš tai priklausė 31 tašką į Kauno „Žalgirio“ krepšį pelniusiam „Dzūkijos“ centrui Keremui Kanteriui.

Žaidėjo surinkti 37 naudingumo balai yra absoliučiai geriausias rezultatas jo karjeroje, o septyni pataikyti tritaškiai – pakartotas asmeninis rekordas, laikęsis nuo 2016-ųjų pavasario.

Toks fenomenalus krepšininko pasirodymas leido vilniečiams visų pirma išplėšti pratęsimą, o jame ir laimėti 100:96.

M. Girdžiūnas nėra vienintelis tų rungtynių dalyvis, patekęs tarp penkių naudingiausių savaitės krepšininkų – priekinę liniją čia sudaro jo komandos draugas Eimantas Bendžius bei šiauliečių atstovas Antanas Udras. Likusias dvi vietas užima Zaidas Hearstas („Nevėžis“) ir Artūras Jomantas („Dzūkija“).

„Ryto“ puolėjas E. Bendžius pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą lygoje ir į „Šiaulių“ krepšį įmetė 22 taškus (5/8 trit.) ir blokavo net tris varžovų metimus. Tokie rodikliai garantavo E. Bendžiui 21 naudingumo balą. 

lkl.lt

atgal