Kalėdinis pasiūlymas fanams – skrydis su „Lietuvos ryto“ komanda į Limožą

2017 m. gruodžio 14 d., 16:50
R.Vyšniausko nuotr.

Artėjant gražiausiomis metų šventėms „Lietuvos ryto“ ekipa ištikimiausiems sirgaliams paruošė staigmeną – Vilniaus klubo gerbėjai kviečiami pasinaudoti išskirtiniu kalėdiniu pasiūlymu ir kartu su komanda užsakomuoju reisu skristi į paskutines Europos taurės reguliaraus sezono rungtynes Limože.

Šią savaitę kelialapį į turnyro „Top 16“ etapą užsitikrinusi Prancūzijos komanda demonstruoja vis geresnę sportinę formą ir paskutinis šių metų mačas gali tapti lemiamu kovojant dėl galutinės vietos C grupėje.

Visi norintys yra raginami paskubėti įsigyti bilietus skrydžiui į Limožą, o pirmieji pasinaudoję šiuo pasiūlymu džiaugsis nemokamais bilietais į rungtynes 5,5 tūkst. žmonių talpinančioje „Beaublanc“ arenoje. O kur dar porcelianinis Prancūzijos miestelis, kuriame tikrai yra, ką pamatyti bei puikiai praleisti laiką laukiant akistatos su varžovais. 

Lėktuvo bilietai užsakomuoju reisu į Limožą ir atgal – vos 190 eurų vienam asmeniui. Vietų skaičius ribotas.

„Lietuvos ryto“ komanda su fanais iš Vilniaus oro uosto į Prancūziją išskris gruodžio 25 dieną 15.00 val., o atgal keliaus gruodžio 26 d. 23.00 val. Skrydžio trukmė – 2 val. 45 min.

Daugiau informacijos bei bilietų užsakymas elektroniniu paštu marketing@bcvilnius.lt.

Užsakymai priimami iki gruodžio 21 dienos. Praleiskime jaukiausią metų šventę kartu.

bcvilnius.lt

atgal