Kalėdinė dovana ištikimiesiems sirgaliams – dešimt kelialapių į rungtynes Limože

2017 m. gruodžio 19 d., 10:00
R.Vyšniausko nuotr.

„Lietuvos ryto“ komanda tęsi pažadus ištikimiausiems ekipos gerbėjams. Daugiausiai rungtynių šį sezoną stebėję bei į du artimiausius mačus atėję abonementų savininkai dalyvaus burtų traukime ir turės galimybę kartu su klubu keliauti į Europos taurės rungtynes Limožo mieste.

2017-aisiais Vilniaus ekipai beliko sužaisti vos dvejas namų rungtynes ir abi jos įvyks artimiausiomis dienomis.

Gruodžio 17 dieną „Betsafe–LKL“ čempionato mače Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose priims „Šiaulių“ ekipą, o gruodžio 20-ąją vilniečiai „Siemens“ arenoje Europos taurės mače varžysis su Berlyno ALBA klubu.

Daugiausiai dvikovų šį sezoną stebėję bei į abu būsimus susitikimus atėję sirgaliai galės laimėti net dešimt kelialapių (skrydį ir bilietą) į gruodžio 26-ąją Limože vyksiančias paskutines Europos taurės C grupės rungtynes.

Šventinio prizo laimėtojai bus nustatomi pagal gautus apsilankymo arenoje duomenis – kiekvieną sykį atvykus į „Lietuvos ryto“ komandos rungtynes, abonemento kortelė yra pažymima, o Jūsų apsilankymas – įrašomas į sistemą.

Rungtynių prieš Berlyno klubą pertraukos metu bus traukiami burtai ir į aikštę kviečiami laimingieji sirgaliai, tačiau, jei fanas nesuskubs pasirodyti ant parketo, jo laimėtas kelialapis atiteks kitam gerbėjui.

„Lietuvos ryto“ komanda primena, kad sirgaliai gali ir nesikliauti Fortūnos šypsniu bei iš anksto pasinaudoti kalėdiniu pasiūlymu.

Fanai kviečiami paskubėti įsigyti bilietus skrydžiui į Limožą, o pirmieji pasinaudoję šiuo pasiūlymu džiaugsis nemokamais bilietais į rungtynes 5,5 tūkst. žmonių talpinančioje „Beaublanc“ arenoje.

Lėktuvo bilietai užsakomuoju reisu į Limožą ir atgal – vos 190 eurų vienam asmeniui. Vietų skaičius ribotas.

„Lietuvos ryto“ komanda su fanais iš Vilniaus oro uosto į Prancūziją išskris gruodžio 25 dieną 15.00 val., o atgal keliaus gruodžio 26 d. 23.00 val. Skrydžio trukmė – 2 val. 45 min.

Daugiau informacijos bei bilietų užsakymas elektroniniu paštu marketing@bcvilnius.lt.

Užsakymai priimami iki gruodžio 21 dienos. Praleiskime jaukiausią metų šventę kartu.

Žaidimo „Laimėk bilietus skrydžiui į Limožą" taisyklės:

 1. Žaidimo organizatorius VšĮ KK Statyba.
 2. Žaidimo tikslas – apdovanoti 10 ištikimiausių komandos BC „Lietuvos rytas" 2017-2018 m. sezono abonementų savininkų, kurie bus ištraukti burtų būdu.
 3. Žaidimo prizas – skrydžio Vilnius-Limožas-Vilnius bilietai (vienam asmeniui) ir bilietas į rungtynes (vienam asmeniui). Viso 10 prizų.
 4. Skrydžiai vyks – Vilnius-Limožas 2017-12-25 15 val. iš Vilniaus oro uosto; Limožas-Vilnius 2017-12-26 23 val. Iš Limožo oro uosto.
 5. Žaidime dalyvauja 2017-2018 m. sezono abonementinių kortelių savininkai, kurie turi abonementus galiojančius „Siemens" ir „Lietuvos ryto" arenose bei tik „Siemens" arenoje.
 6. Abonementų savininkai, kurių kortelės galioja „Siemens" ir „Lietuvos ryto" arenose turi būti nepraleidę 13 rungtynių (įskaitant ir paskutinių rungtynių su Berlyno „Alba").
 7. Abonementų savininkai, kurių kortelės galioja tik „Siemens" arenoje turi būti nepraleidę 8 rungtynių (įskaitant ir paskutinių rungtynių su Berlyno „Alba").
 8. Burtų traukimas vyks 2017-12-20, Siemens arenoje rungtynių su Berlyno „Alba" pertraukos metu.
 9. Ištraukti žaidimo nugalėtojai turės užsiregistruoti pas organizatoriaus atstovus iki aukščiau paminėtų rungtynių pabaigos. Atstovai lauks prie 101 sektoriaus.
 • Jei iki nurodyto laiko žaidimo nugalėtojas neužsiregistruos pas organizatoriaus atstovus, tai prizas gali būti perleistas kitam abonemento savininkui.
 • Papildomas traukimas bus vykdomas po runtynių vykdomo susitikimo su krepšininkais metu BMW klube. Nugalėtojai bus paskelbti klubo interneto svetainėje bei „Facebook" paskyroje.
 • Sprendimą dėl prizo panaudojimo žaidimo nugalėtojai turi pranešti iki 2017-12-21 17 val. el.paštu marketing@bcvilnius.lt
 • Nugalėtojas prizo negali perleisti ar padovanoti kitam asmeniui.
 • Prizas į pinigus nekeičiamas.
 • Papildomas su prizu (kelionės išlaidos) susijusias išlaidas apmoka nugalėtojas.
 • Organizatorius pasilieka teisę keisti šio žaidimo sąlygas apie tai informavęs žaidimo dalyvius klubo internetinėje svetainėje.
 • Žaidime gali dalyvauti asmenys ne jaunesni nei 18 metų.

 

bcvilnius.lt

atgal