„Jeep“ arenos vasara – atvira vilniečiams ir kupina renginių

2021 m. liepos 03 d., 12:50
rytasvilnius.lt nuotr.

Nors krepšinio sezonas baigėsi birželio pradžioje ir tribūnose nebėra ištikimiausių sostinės klubo sirgalių, tinklelį skrodžiantys garsai ir renginiai karštuoju sezonu iš „Jeep“ arenos niekur nedingo.  

Birželio 21-23 d. „Ryto“ namų arenoje virš 30 jaunųjų Vilniaus talentų liejo prakaitą „Rytas Talent Camp“ projekte. O dieną prieš surengtas ir daug plojimų susilaukęs mažųjų rungtynių šokėjų čempionatas „Vilnius Open 2021“. 

Ant šio parketo vyko ir įtemptos Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) finalinių ketvertų akistatos, kuriose Vilniaus garbę gynė jaunieji sostinės talentai.

Renginių kupinoje arenoje dar apsilankys ir SKM bei VKM stovyklų dalyviai. Taip pat krepšinio sirgalių liepos 26 – rugpjūčio 2 d. „Jeep“ arenoje lauks ir antrąjį sezoną pasitinkančios „Optibet“ vasaros lygos batalijos.

„Norime būti atviri visai Vilniaus krepšinio bendruomenei, todėl vasarą „Jeep“ arena durų neuždaro niekam – joje vyksta gausybė renginių ir kalba eina ne tik apie krepšinį. Čia vyko MKL finalai, šokėjų čempionatas, organizuojamos skirtingos jaunimo krepšinio stovyklos, dar laukia vasaros lygos kovos. Šią vasarą nusprendėme pakartoti ankstesnių metų patirtį ir vėl pakviesti vilniečius su draugų kompanijomis pažaisti ant „Ryto“ namų arenos parketo bei taip finansiškai prisidėti prie klubo“, – sako „Ryto“ direktorius Justas Jankauskas.“, – sako „Ryto“ direktorius Justas Jankauskas.

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais, visus krepšinio mėgėjus sostinės klubas vėl kviečia patiems su draugų būriu pažaisti „Jeep“ arenos salėje. Išsinuomoti krepšinio salę laisvu laiku galima „Ryto“ el. parduotuvėje.

rytasvilnius.lt

atgal