Išvien su fanais: „Lietuvos ryto“ komanda į Kauną taip pat vyks traukiniu

2017 m. gruodžio 08 d., 16:00
P.Žukausko nuotr.

Sekmadienį „Lietuvos ryto“ komandos laukia išskirtinės „Betsafe–LKL“ rungtynės Kaune, į kurias Rimo Kurtinaičio auklėtiniai vyks neįprastai – traukiniu.

Bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ transporto priemonę Vilniaus ekipa pasirinko kaip ir jos sirgaliai, kurių spėjama važiuos net penki šimtai.

„Šį sezoną su fanais viskas yra puiku. Nors krepšinio metus pradėjome ne taip, kaip planavome, jie mūsų nepaliko.

Sirgaliai gausiai renkasi į „Siemens“ areną, kartu su mumis važiuoja į išvykas.

Labai džiugu ir norime jiems padėkoti. Stengsimės gerbėjų neapvilti ir gerinti savo žaidimą. Patekome į kitą etapą Europos taurės turnyre, o „Betsafe–LKL“ čempionate reikia kompensuoti anksčiau patirtus pralaimėjimus.

„Žalgiris“ visada turėjo ambicijų gerai žaisti prieš „Lietuvos rytą“. Manau, kad jiems šios rungtynės yra tokios pat svarbios, kaip ir Eurolygos susitikimai. Varžovai spės pailsėti ir susikaups būsimam mačui“, – prieš išvyką kalbėjo „Lietuvos ryto“ vyr. treneris R.Kurtinaitis.

Sostinės komanda informuoja sirgalius, kad jei sekmadienį visi vykstantys fanai netilps į pirmąjį traukinį (iš Vilniaus stoties išvyksta 12.20 val.), netrukus jie sulauks antrojo ir trečiojo, todėl visi tikrai galės pasiekti Kauną.

„Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ mūšis įvyks gruodžio 10 dieną Kaune. Susitikimą nuo 17.20 val. tiesiogiai transliuos BTV.

bcvilnius.lt

atgal