Įspūdingą prizą „Lietuvos ryto“ rungtynėse laimėjęs sirgalius T.Vilūnas: „Vilniaus klubą palaikau nuo mažens“ (VIDEO)

2018 m. vasario 15 d., 16:00
P.Žukausko nuotr.

„Lietuvos ryto“ ekipos rungtynėse galima ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir laimėti vertingus prizus. Tuo įsitikino sostinės klubo sirgalius Tauras Vilūnas, kuris Europos taurės mače prieš Miuncheno „Bayern“ taikliai švystelėjo kamuolį nuo vidurio linijos ir galėjo džiaugtis 1000 eurų vertės „Norfos“ dovanų čekiu.

Trečiadienį laimėtojas atvyko į „Norfos mažmenos“ būstinę, kur jį sveikino ir prizą įteikė bendrovės plėtros direktorius Rolandas Činčius.

4147

Anot T.Vilūno, jis yra aktyvus „Lietuvos ryto“ ekipos sirgalius ir stengiasi nepraleisti nė vienerių rungtynių.

„Dažnai lankausi arenoje ir stebėdavau šį konkursą su viltimi, jog ir man kada nors pasiseks. Sulaukia vienintelio šanso ir pavyko. Labai smagu, norėjau padėkoti bendrovei „Norfa“ bei „Lietuvos ryto“ komandai už tokią galimybę laimėti prizą.

Vilniaus klubą palaikau nuo pat mažens, o aktyviai – kokius 4–5 metus. Stengiuosi nepraleisti nė vienerių rungtynių, kasmet perku abonementą ir „B Tribūnoje“ su fanais aktyviai palaikau klubą“, – teigė T.Vilūnas.

20-metis vaikinas atskleidė pačius mėgstamiausius „Lietuvos ryto“ žaidėjus ir kalbėjo apie įsimintiniausias pergales.

„Praeityje labai patiko Chuckas Eidsonas, Andrius Šležas, Marijonas Petravičius – visos krepšinio legendos, kurias stebėdamas užaugau. Taip pat – Mindaugas Lukauskis, Artūras Jomantas, kurie žaidžia ir dabar. Krepšininkų yra labai daug ir net negalėčiau visų išvardinti. Kasmet atsiranda vis naujų žaidėjų, kurie palieka įspūdį, stengiasi ir myli komandą.

Labai įsiminė „Lietuvos ryto“ triumfas 2009–aisiais Europos taurės turnyre, kai finale buvo nugalėtas Maskvos srities „Chimki“. Aišku, tuomet dar buvau vaikas ir rungtynes stebėjau per televizorių.

Taip pat įvardinčiau ir Karaliaus Mindaugo taurės laimėjimą, nes tuomet turbūt niekas negalvojo, kad Vilniaus klubas gali įveikti visus varžovus. Be to, kaip tik tame mače buvau „Siemens“ arenoje“, – teigė „Lietuvos ryto“ sirgalius.

5252044

T.Vilūnas džiaugėsi, jog praėjusią vasarą Vilniaus klube įvykusios permainos ekipai išėjo į naudą ir tikėjosi, jog ateityje sirgaliai aklinai užpildys abi sostinės arenas.

„Kol kas viskas daroma gerai. Matosi teigiami pokyčiai, labai padaugėjo žmonių arenoje ir mūsų „B Tribūnoje“.

Aktyviausių fanų rungtynėse prieš „Žalgirį“ susirinkdavo net po penkis šimtus. Be abejo, tikimės, kad jų skaičius toliau augs.

Būtų puiku, kad „Siemens“ arena būtų pilna ne tik prieš „Žalgirį“, bet ir kitas komandas, o „Lietuvos rytui“ pavyktų triumfuoti LKL čempionate“, – sakė T.Vilūnas.

bcvilnius.lt

atgal