Iš arti | E14 | Ketvirtfinalis, Žvilgsnis į pusfinalį

2021 m. gegužės 25 d., 14:40
rytasvilnius.lt nuotr.

Į pusfinalio kovas šiandien žengiantis Vilniaus „Rytas“ ir jo komandos narių įžvalgos prieš laukiantį dar vieną atkrintamųjų išbandymą. „Iš arti“ epizode – pagrindiniai „Lietkabelio“ lyderiai ir jų stiprybės, nustebinę Augusto Marčiulionio skrydžiai per varžovus ir įveikta ketvirtfinalio serija.

„Svarbiausia yra uždaryti pagrindinius „Lietkabelio“ žaidėjus. Per juos eina visas žaidimas ir čia ne paslaptis kas jie tokie – Vinalesas, Normantas ir Valinskas, –  kalbėjo „Ryto“ trenerio asistentas Gustas Maskoliūnas. – Mūsų darbas yra duoti jiems agresyvią kovą, išmušti iš vėžių, priversti priimti neteisingus sprendimus ir tada, kaip sakant, kaip Dievas duos.“

 

Sostinės komandos trenerio asistentui talkinęs Martynas Echodas taip pat išskyrė tris panevėžiečių vedlius ir varžovų agresyvumą. 

„Panevėžio „Lietkabelis“ – labai agresyvi komanda. Paskutines reguliariojo sezono rungtynes pralaimėjome dėl jų agresyvumo gynyboje. Turime nubausti juos už tai ir pelnyti lengvus taškus. Puolime jie turi ryškius lyderius – Vinalesas, Valinskas, Normantas. Ketvirti numeriai metantys iš perimetro, Gagičius žaidžia po krepšiu. Nemanau, kad jie bus paruošę kažkokių staigmenų, žinome kaip jie žais ir tam ruošiamės“, – pasakojo M.Echodas.

Trenerius, komandos draugus ir save patį nustebinęs A.Marčiulionis po dviejų galingų dėjimų prieš „Šiaulius“ nepaliko abejingų, kad šis žaidėjas gali aukštai pašokti.  

„Nežinau, šokti aš galiu, visada turėjau tą šuolį, bet pastaruoju metu išvis jo nenaudodavau – šovė į galvą tokia mintis, taip įvyko ir pats nustebau. Išaugo pasitikėjimas savimi ir atrodo dabar dažniau galiu dėti į krepšį ir padirbėjus ant kojų ir šuolio, tai gali būt vienas iš mano dalykų aikštelėje“, – teigė jaunasis „Ryto“ įžaidėjas. 

10 dienų pertrauką „Rytas“ skyrė žaidėjų poilsiui, o didelį skaičių vilniečių pataikytų tritaškių ketvirtfinalio serijoje lėmė varžovų gynyba.

„Svarbiausia buvo duoti poilsio, kad žaidėjai atsigautų. Didelis dėkui Tadui Jackūnui už sudarytą treniruočių tvarkaraštį. Tas pasiruošimas nebuvo niekuo išskirtinis, ruošėmės „Šiauliams“, kaip ruošdavomės kiekvienoms rungtynėms. 

Aš sakyčiau, kad „Šiauliai“ turėjo daug iškritusių žaidėjų, jų gynyba privertė mus mesti daug tolimų metimų ir gerai, kad jie sukrito“, – apie laimėtą ketvirtfinalio seriją kalbėjo G.Maskoliūnas.  

Pirmoji „Ryto“ ir „Lietkabelio“ pusfinalio dvikovos pradžia – gegužės 25 d. 18.50 valandą. Į areną sirgaliai galės patekti tik turėdami galimybių pasą, o bilietus į šį mačą platina „Tiketa“.

rytasvilnius.lt

atgal