Į Vilnių atvykęs D.J.Seeley: „Darysiu viską, jog pasiektume pergalę“

2018 m. rugpjūčio 22 d., 16:20

Trečiadienį į Vilnių atvyko dar vienas „Ryto“ naujokas – Dennisas Jerome'as Seeley. Krepšininkas po ilgo skrydžio buvo geros nuotaikos, ir nekantravo prisijungti prie likusių sostinės žaidėjų ketvirtadienį treniruotėje.

28-erių D.J.Seeley praėjusį sezoną atstovavo Las Palmo „Gran Canaria“ ekipai, kuri dalyvavo Europos taurėje ir pateko į finalo ketvertą. Šiose pirmenybėse iš Kalifornijos kilęs žaidėjas rinko po 10,7 taško, atkovojo po 2 kamuolius ir atliko 2,7 rezultatyvaus perdavimo.

– Kodėl pasirinkote Vilnių?

– Girdėjau, kad Vilnius yra labai gražus miestas, kuris turi gerą klubą.

– Galbūt jau žinote savo rolę komandoje?

– Darysiu viską, kad padėčiau savo ekipos draugams pasiekti pergalę. Tikriausiai bus panaši situacija, kaip anksčiau – būsiu reikalingas dėl savo plataus puolimo arsenalo bei lyderio savybių.

– Kokias geriausias savo savybes aikštėje išskirtumėte pats?

– Esu energingas žaidėjas, kuris yra aktyvus abejose aikštės pusėse. Galiu ir pataikyti, ir apsiginti. Manau, kad būsiu naudingas daugeliu dalykų.

– Kokius krepšininkus jau žinote „Ryto“ ekipoje?

– Chrisą Kramerį ir Dominique'ą Suttoną, tačiau dar apie žaidimą kartu nekalbėjome. Tiesa, susitiksime jau rytoj treniruotėje.

– Koks kol kas pirmasis įspūdis pažvelgus į „Ryto“ sudėtį?

– Sunku pasakyti, nes norisi sudalyvauti pirmose keliose treniruotėse. Tuomet ir pamatysime, kokia linkme privalome dirbti.

Vilniaus „Rytas“ kviečia į sezono atidarymo šventę, kuri vyks jau rugsėjo 8 dieną. „3x3“ turnyras, atvira šokėjų komandos treniruotė, nauja atributikos kolekcija, susitikimas su žaidėjais bei kitos pramogos! Susitiksime jau greitai!

bcvilnius.lt

atgal