Į „Ryto“ partnerių šeimą sugrįžta prekybos tinklas „Norfa“

2021 m. liepos 13 d., 13:00
rytasvilnius.lt nuotr.

Naujajam krepšinio sezonui besiruošiantis Vilniaus „Rytas“ rikiuoja ne tik žaidėjų, bet ir rėmėjų gretas. Sostinės klubas pasirašė partnerystės sutartį su vienu didžiausių Lietuvos prekybos tinklų „Norfa“.

Nuo pirmosios 1997 m. metais Vilniuje atidarytos parduotuvės, šiuo metu „Norfa“ valdo jau virš 150 prekybos centrų visoje Lietuvoje, o iš jų – 22 sostinėje. 

Prekybos tinklas taps sidabriniu sostinės klubo rėmėju, o sugrįžimu į „Ryto“ partnerių šeimą džiaugiasi ir prekybos tinklo „Norfa“ atstovai.

„Su krepšinio rėmimu dirbame jau apie 10 metų – kadaise pradėjome nuo bendradarbiavimo su sostinės klubu ir dabar džiaugiamės vėl sugrįžę. Norime padėti „Rytui“ ir ateinančiame sezone palinkėsime siekti kuo daugiau pergalių“, – sako „Norfos“ įmonių grupės savininkas Dainius Dundulis.

„Norfos“ prekybos tinklo ir Vilniaus klubo bendradarbiavimo svarbą pabrėžia ir „Ryto“ valdybos pirmininkas Darius Gudelis.

„Tikrai džiugu, kad į „Ryto“ rėmėjų gretas grįžta ilgametis partneris. Derybose lemiamą įtaką turėjo klubo teikiamų reklaminių pozicijų nauda ir matomumas televizijoje bei socialiniuose tinkluose. Tikimės, kad augsime kartu ir mūsų bendradarbiavimas vėl bus ilgalaikis“, – teigia sostinės klubo valdybos pirmininkas.

Su „Ryto“ klubu ir anksčiau bendradarbiavusi bendrovė „Norfos mažmena“ yra viena iš dinamiškiausiai besivystančių mažmeninės prekybos bendrovių Lietuvoje. Lietuviškų prekių gausa pasižymintis tinklas kasmet plečiasi ir demonstruoja stabilius finansinius rezultatus.

rytasvilnius.lt

atgal