Į mūšį Kaune – rekordinis Vilniaus „Lietuvos ryto“ sirgalių desantas

2017 m. lapkričio 29 d., 20:25
R.Vyšniausko nuotr.

Gruodžio 10 dieną Kauno arenoje kunkuliuos aistros. „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynėse kovos Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubai, o svečius iš sostinės palaikys rekordinis fanų skaičius.

Gimtadienį mininti „B Tribūnos“ sirgalių grupė jau sulaukė virš 400 paraiškų kartu vykti į Kauną ir ši kelionė taps išskirtine pirmenybių istorijoje.

„Norime, jog „Lietuvos rytas“ sulauktų dar neregėto palaikymo, todėl kiekvienas iš Jūsų yra labai svarbus!

Šią kelionę prisiminsime dar ilgai, pasakosime apie ją savo draugams, po daug metų žiūrėsime video, nuotraukas ir tai sukels puikias emocijas“, – skelbia sostinės ekipos fanai.

Komandos fanų atstovas Donatas ragino nedelsti ir kuo skubiau socialiniame tinkle „Facebook“ užsiregistruoti į kelionę (nuoroda).

„Penktadienį planuojame surengti protmūšį, kurio tema bus „Lietuvos ryto“ klubas ir sirgaliai.

Šeštadienį „Lietuvos ryto“ arenoje vyks „3 prieš 3“ krepšinio turnyras, o sekmadienį – kelionė, – „B Tribūnos“ gimtadienio planus vardino Donatas. – Neapsisprendusius fanus kviečiame suskubti, nes užsiregistravę iki gruodžio 1 dienos sulauks puikios dovanos – ypatingų marškinėlių.“

Išvykos į Kauną kaina – tik 10 eurų, o daugiau informacijos galite sužinoti „B Tribūnos“ socialinio tinklo paskyroje.

Prieš išvykstant į į mūšį su „Žalgirio“ krepšininkais vilniečiai sužais dvejas rungtynes namuose. Šeštadienį sostinėje lankysis „Nevėžio“ ekipa, o gruodžio 5-ąją į Vilnių atvyksta Belgrado „Partizan“.

„Lietuvos ryto“ komanda gruodį paskelbė šeimos mėnesiu ir keturis bilietus į rungtynes kviečia įsigyti net su 40-ies procentų nuolaida. Bilietai – „Tiketoje“.

 

 

 

bcvilnius.lt

atgal