Generolo belaukiant: prisiminimai apie istorines rungtynes prieš „Golden State Warriors“ ir pokalbis su Ch. Eidsonu

2024 m. kovo 26 d., 11:27
bcrytas.lt nuotr.

Laukdami generolo sugrįžimo į „Jeep“ areną balandžio 18 d. ir minėdami auksinį Vilnius „Ryto“ sezoną, Klubo sirgaliams priminsime įsimintiniausius 2008-2009 m. sezono įvykius, kovas iki paskutinio metimo bei įspūdingus individualius žaidėjų pasirodymus.

2008 m. spalio 21 d., Kalifornija: „Oracle” arenoje ryškus įvykis „Ryto“ istorijoje — susitinka Vilniaus „Lietuvos Rytas“ su „Golden State Warriors“. Tai antroji Lietuvos komanda, kuri turi galimybę grumtis su du kartus NBA čempionų titulą iškovojusiu Klubu. 

Visi žinojo, kad išvyka už Atlanto juodai baltai raudoniems nebus lengva, tačiau rungtynėse, kurias stebėjo net 13 tūkstančių žiūrovų, „Lietuvos Rytas“ pademonstravo charakterį ir parodė, kad šis mačas amerikiečiams nebus tik lengvas pasivaikščiojimas. Jau pirmajame kėlinyje „Lietuvos Rytas“ parodė atkaklumą ir pirmojo ketvirčio pabaigoje leido priešininkams pirmauti tik dviem taškais (32:30). Vienodo tempo išlaikyti visų rungtynių metu nepavyko. Antrajame ketvirtyje varžovus paleidę vilniečiai atsilikinėjo rezultatu 64:45, tačiau po ilgosios pertraukos tarsi iš miego pabudęs „Lietuvos Rytas“, vedami Mindaugo Lukauskio, Martyno Gecevičiaus ir į gimtinę grįžusio Ch. Eidsono, sumažino atsilikimą iki 6 taškų. Nepaisant  „Lietuvos Ryto“ atkaklumo, paskutinis rungtynių ketvirtis buvo tik formalumas, o į istoriją įsirašiusios rungtynės baigėsi švieslentei rodant 126:106.

„NBA rungtynės vyko 8 minutėmis ilgiau ir mes žinojome, kad galime pataikyti ir pelnysime nemažai taškų“,  trumpai apie rungtynes kalbėjo rezultatyviausias „Lietuvos Ryto“ žaidėjas Ch. Eidsonas. 

„Varžovai šiandien puikiai kovėsi, ypač man patiko 13-ojo numerio žaidimas. Chuckas Eidsonas. Jis žaidė labai gerai. Manau, po tokio pasirodymo jis gali sulaukti NBA dėmesio“,  po rungtynių „Lietuvos Ryto“ legionierių ir komandą gyrė S. Jacksonas. 

Įspūdingus pasirodymus aikštelėje pademonstravo M. Lukauskis, M. Petravičius. Arti trigubo dublio buvo ir trumpam į gimtinę grįžęs Ch. Eidsonas, kuris per 38 mačo minutes pelnė 28 taškus, sugriebė 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Nors Vilniaus „Lietuvos Rytas“ ir patyrė pralaimėjimą, ši dvikova įsirašė į Klubo ir Lietuvos krepšinio istoriją.

Prisiminti šią dvikovą už Atlanto ir auksinį „Ryto“ sezoną kviečiame balandžio 20 dieną, renginyje: „Pokalbis su Ch. Eidsonu: „Galit kalti mane prie kryžiaus“ ir kiti prisiminimai“

Dviejų dalių renginyje Vilniaus „Ryto“ gerbėjai turės progą išgirsti prisiminimus apie įspūdingą Vilniaus „Ryto“ sezoną, išgirsti ir pamatyti dar neregėtą medžiagą apie trofėjų šventimo užkulisius bei užduoti klausimus pokalbio su Ch. Eidsonu metu. Antroje renginio dalyje dalyviai turės išskirtinę galimybę nusifotografuoti su Chucku Eidsonu bei gauti jo parašą.

Renginio programa:

13:00-14:15 Pauliaus Ambrazevičiaus ir Ch. Eidsono pokalbis. Pokalbio metu bus galimybė užduoti klausimus.
14:15-14:30 Pertrauka
14:30-15:30 Galimybė nusifotografuoti ir gauti Ch. Eidsono parašą

Bilietai jau prekyboje!
JBR narystės savininkams suteikiama 50% nuolaida. 

bcrytas.lt

atgal