Generaliniu rėmėju tapęs 24fly.com: „Mūsų tikslas „Lietuvos ryto“ komandą nuskraidinti iki aukso“

2017 m. spalio 31 d., 12:17
P.Žukausko nuotr.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubą sustiprino jaunas ir aukščiausius tikslus sau keliantis žaidėjas – skrydžių bilietų platinimo bendrovė 24fly.com.

FOTO

Neseniai susikūrusi kompanija tikisi, kad savo parama padės sostinės komandai susigrąžinti prarastas aukštumas ne tik Lietuvos krepšinio lygoje, bet ir Europoje.

„Jaunai ir sparčiai augančiai bendrovei kaip mūsų, patyrę partneriai ir mokytojai yra aukso vertės. Mūsų tikslas „Lietuvos ryto“ krepšinio komandą nuskraidinti iki aukso. Norime abipusiai dalintis savo žiniomis, patirtimi ir siekti užsibrėžtų tikslų. Tikime, kad drauge mums pavyks tai padaryti“, – kalbėjo 24fly.com vadovė Eglė Lenkovičienė.

Antradienio popietę Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir 24fly.com bendrovė Vilniaus oro uoste pasirašė vienerių metų bendradarbiavimo sutartį. Sostinės komanda gaus 250 tūkstančių eurų paramą, o 24fly.com logotipas puikuosis ant „Lietuvos ryto“ marškinėlių priekinės dalies. 

„Lietuvos ryto“ krepšininkai išvyko į Berlyną, kur Europos taurės rungtynes žais su vietos ALBA krepšininkais.

„Berlyno komanda yra labai pajėgi. Mūsų laukia labai sudėtinga kova. Dėl įvairių priežasčių su „Lietuvos ryto“ komanda negalėjo treniruotis net keli pagrindiniai mūsų žaidėjai. Mums bus reikalingas maksimalus nusiteikimas bei koncentracija. Kiekvienas turės įdėti visas pastangas norint iškovoti pergalę“, – oro uoste kalbėjo vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis.

atgal