Geležinę gynybą pademonstravę Vilniaus „Ryto“ krepšininkai įsirašė septintąją pergalę „Betsafe-LKL“

2019 m. lapkričio 16 d., 19:25
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (7-2) iškovojo septintą pergalę „Betsafe-LKL“. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namų arenoje 88:64 (26:15,14:16,26:15,22:18) šventė pergalę prieš Prienų  „CBet“

Vilniaus komanda rungtynės pradėjo spurtuodami 8-0.  D. Sirdvydis greitoje atakoje pelnė 2 taškus iš po krepšio. Eimantas Bendžius pataikydamas priverstinį tolimą metimą iš aikštės krašto padidino pranašumą iki 12 taškų 20:8. Pirmąjį kėlinį vilniečiai laimėjo 26:15.

Antrojo kėlinio pradžioje Deividas Sirvydis išprovokavo Mindaugio Lukauskio pražangą puolime. Perėmęs varžovų kamuolį, Arnas Butkevičius pelnė lengvus taškus iš po krepšio, o sekančioje atakoje Martynas Echodas, po varžovų klaidos, galingai drebino krepšį ir padidino savo komandos pranašumą iki 11 taškų 40:29.

Vilniaus komanda greitose atakose, antrojo kėlinio pabaigoje, buvo pelnę net 10 taškų. Vilniečiai kontroliavo rungtynių eigą ir į rūbinę iškeliavo švieslentėje degant 40:31.

Po ilgosios pertraukos Cameronas Bairstow pademonstravo savo gynybos sugebėjimus bei išrašė galingą bloką varžovui ir greitame puolime galingu dėjimu iš viršaus sudrebino varžovų krepšį. Kėlinio viduryje spurtavę 9-0 vilniečiai susikrovė 19 taškų pranšumą. Rezultatas po trečiojo ketvirčio buvo 66:46.

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Cbet“ ekipa bandė priartėti prie „Ryto“ komandos, tačiau gera vilniečių gynyba bei kova dėl atšokusių kamuolių neleido varžovam priartėti. Kėlinio pabaigoje Deividas Sirvydis bei Dovis Bičkauskis pataikė po tolimą metimą, dar padidindami pranašumą. Nuaidėjus finalinei sirenai vilniečiai šventė pergalę 88:64.

„Rytas“: Dovis Bičkauskis 16 (2/4 trit.), Marekas Blaževičius 15 (7/9 dvit.), Cameronas Bairstow 14 (5/8 dvit.), Deividas Sirvydis 12.