Gausiai sirgalių palaikomas Vilniaus „Rytas“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Skycop“

2018 m. rugsėjo 30 d., 19:30

Vilniaus „Rytas“ iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iš tiek pat galimų. Vilniečiai sausakimšoje namų arenoje nesunkiai įveikė Virginijaus Šeškaus vadovaujamą Prienų „Skycop“ 95:66 (24:13, 25:14, 25:16, 21:23).

Rungtynių iniciatyva Vilniaus „Ryto“ komandai priklausė nuo pat pirmųjų minučių. Puikiai kamuoliu besidalinę vilniečiai jau pirmame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą, o iki didžiosios pertraukos susikrovė net 22 taškų persvarą.

Pirmuosius taškus savo karjeroje vilkėdamas „Ryto“ marškinėlius pelnė 17-metis Marek Blaževič, kuris aikštėje pasirodė jau antrajame kėlinyje ir istorinius metimus sumetė nuo baudų metimo linijos.

Po didžiosios pertraukos „Ryto“ pranašumas artėjo link 30 taškų, o ant parketo pasirodė vis daugiau Vilniaus jaunimo. Nemažai minučių sulaukė minėtasis M.Blaževič, Aistis Pilauskas, Margiris Normantas bei pirmą sykį šį sezoną aikštėje pasirodęs Lukas Kvedaravičius.

Nesunkią pergalę iškovojusiems vilniečiams taškus pelnė beveik visi sudėtyje esantys „Ryto“ žaidėjai, o rezultatyviausiai pasirodė Eimantas Bendžius. Jis pelnė 17 taškų ir atkovojo 5 kamuolius, 15 taškų pridėjo Dominique‘as Suttonas, o po 13 įmetė Evaldas Kairys ir M.Blaževič.

„Neapsakomas jausmas, – po rungtynių džiaugėsi 17-metis M.Blaževič. – Prieš baudų metimus drebėjo rankos, tačiau pataikius pirmąjį viską pamiršau (juokiasi). Pirmas debiutas prisvilo, todėl reikėjo atsigriebti ir šiandien man pavyko.“

„Džiaugiuosi, nes viskas šiose rungtynėse daugmaž pavyko, o nemažai pažaisti gavo jaunimas, – po susitikimo kalbėjo vyr. treneris Dainius Adomaitis. – Pranašumą pradžioje susikrovėme savo gynybos pagalba, kuri mums leido bėgti į greitą puolimą ir primesti varžovams aukštą rungtynių tempą.“

„Rytas“: E.Bendžius 17, D.Suttonas 15 (7 atk. kam.), M.Blaževič ir E.Kairys (6/7 met.) po 13, A.Butkevičius 9,

„Skycop“: M.Lukauskis 18, M.Gecevičius 12, K.Lavrinovičius 10.

Jau antradienį Vilniaus „Ryto“ komanda atidarys Europos taurės sezoną maču su Malagos „Unicaja“, o kitą sekmadienį „Siemens“ arenoje priims Kauno „Žalgirį“.