Galingas sugrįžimas: Deividas Sirvydis tapo NKL savaitės MVP

2018 m. lapkričio 27 d., 16:28

Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos aštuntosios savaitės krepšininku tapo Vilniaus „Perlo“ gynėjas Deividas Sirvydis.

18-metis 202 cm ūgio vilnietis sužaidė pirmąsias rungtynes šį sezoną, o jos buvo vienos įspūdingiausių ir lygoje, ir jam asmeniškai.

Dvigubą licenciją žaisti Vilniaus „Ryte“ ir „Perle“ turintis jaunasis talentas akistatoje su „Šilute“ pelnė 36 taškus (4/6 dvit., 7/17 trit., 7/8 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 42 naudingumo balus.

D.Sirvydis užfiksavo asmeninius karjeros NKL pelnytų taškų ir surinktų naudingumo balų rekordus.

Vilniečiui pritrūko 1 taško iki NKL sezono rekordo pakartojimo. Jalenas Riley, pelnęs 37 taškus, yra šio sezono lygos rekordininkas.

D.Sirvydžio vedama „Perlo“ ekipa varžovus iš Šilutės palaužė tik per pratęsimą 99:96. Iki pratęsimo pabaigos likus 21 sekundei jaunasis žaidėjas pataikė abu baudos metimus ir savo ekipai suteikė 3 taškų pranašumą, kuris liko ir po mačo pabaigą skelbiančios sirenos.

Per pirmąjį kėlinį D. Sirvydis nepelnė nė taško, tačiau užsiliepsnojo antrajame ir įmetė 19 taškų. Trečiajame ketvirtyje jis pridėjo 8 taškus, ketvirtajame kėlinyje – 7 taškus, o pratęsime – du.