Europos taurė: „Lietuvos rytas“ nugalėjo Limožo CSP ekipą

2017 m. lapkričio 07 d., 22:04
R.Vyšniausko nuotr.

„Lietuvos ryto“ komanda nudžiugino gausiai „Siemens“ arenoje susirinkusius sirgalius. Antradienį vilniečiai 92:76 (28:19, 17:20, 24:14, 23:23) įveikė Limožo CSP ir iškovojo antrąją pergalę Europos taurės C grupėje.

Susitikimo pradžioje vilniečiai patyrė šaltą dušą – varžovai taikliai atakavo krepšį ir susikrovė 5 taškų pranašumą. Vis dėlto Ch.Kramerio ir J.Barono metimai leido varžovus prisivyti, o rezultatyvus R.Giedraičio, L.Mavrokefalidžio žaidimas – persverti rezultatą (28:19).

Antrojo ketvirčio pradžioje „Lietuvos rytas“ įgijo dviženklį pranašumą (35:21), tačiau atsibudę prancūzai prieš ilgąją pertrauką surengė spurtą ir priartėjo – 45:39.

Trečiajame ketvirtyje puolime pradėjo siautėti M.Echodas, o skirtumas vėl išaugo. Puolėjui talkino ir J.Baronas, o skirtumas šoktelėjo iki solidesnio – 69:53.

Paskutiniame kėlinyje „Lietuvos rytas“ stengėsi išsaugoti susikrautą persvarą, o žiūrovai vilniečiams dėkojo už gražius epizodus aikštėje. Lietuvos sostinės komanda triumfavo 92:76.

„Mums labai reikėjo šios pergalės. Džiugu, kad vyrai tai suprato. Išnaudojome visas fizines galimybes – labai džiaugiuosi pergale ir rezultatu. Paskutines rungtynes grupėje teks žaisti su Limožu išvykoje ir taškų skirtumas gali lemti vietą kitame etape. Atsirado komandos veidas, džiaugiuosi kiekvieno žaidėjo pasiaukojimu. Labai norėjome padėkoti fanams – „Siemens“ jautėmės kaip namuose“, – po rungtynių kalbėjo „Lietuvos ryto“ vyr. treneris R.Kurtinaitis.

„Lietuvos rytas“: R.Giedraitis ir T.Petersonas 19, L.Mavrokefalidis ir J.Baronas po 14, M.Echodas 10, Ch.Krameris 7.

CSP: K.Hayesas 16, B.Conklinas 11.