Emocijų bus daug: Legendinio R.Girskio pagerbime giedos neprilygstamoji Jazzu

2017 m. spalio 10 d., 09:22

Trečiadienio vakaras „Siemens“ arenoje žada dar vieną ypatingą emocijų pliūpsnį visiems susirinkusiems. „Lietuvos ryto“ ir Bilbao „Basket“ komandų akistatoje bus pagerbtas legendinis šalies krepšininkas ir treneris, deja jau anapilin iškeliavęs Rimas Girskis, o arenoje himną giedos jo anūkė, viena ryškiausių Lietuvos muzikos žvaigždžių Jazzu.

R.Girskio pagerbimo metu jo šeimos atstovams bus įteikti simboliniai, 12-uoju numeriu pažymėti marškinėliai. Arenoje susirinkę aistruoliai pamatys ir trumpą vaizdo įrašą iš legendinio krepšininko gyvenimo.

Sostinės klubo vadovai ir toliau laikosi sprendimo, kad krepšinis sostinėje privalo būti prieinamas visiems, o žmonės į areną galėtų atvykti su šeimoms. Todėl prekyboje jau pasirodė dvigubas bilietas. Sumokėję vos 10 eurų žiūrovai pamatys net dvejas rungtynes - trečiadienio akistatą su Bilbao klubu ir šeštadienio LKL čempionato rungtynes su Klaipėdos „Neptūnu“.

Per pirmas dvejas rungtynes „Siemens“ arenoje vidutiniškai rinkosi beveik po 7 tūkstančius aistruolių. Daugelis džiaugėsi sugrįžusia puikią krepšinio atmosferą į didžiausią sostinės areną. Europos taurės atidarymo rungtynėse su galingu Ispanijos Bilbao „Basket“ klubu tikimasi, kad aistruoliai patirs taip pat daug gerų emocijų, o komanda pasieks pergalę.   

R.Girskis su Vilniaus „Statyba“ šešis kartus tapo Lietuvos čempionu. 1979 m. SSRS čempionate laimėjo bronzą.

Naujieji „Lietuvos ryto“ klubo vadovai nusprendė įvesti naują tradiciją ir svarbiausiose sezono rungtynėse ketina pagerbti labiausiai nusipelniusius Vilniaus krepšinio žmones. Vilniaus krepšinis istoriją skaičiuoja nuo 1963-ųjų metų.

„Mes kviečiame visus ateiti į areną ir pagerbti tikrą Vilniaus miesto krepšinio legendą. Rimas Girskis yra ypatinga krepšinio asmenybė ir mes turime progą atiduoti jam pagarbą už  viską ką jis padarė vardan sostinės ir šalies krepšinio. Jazzu dalyvavimas vakarą padarys dar ypatingesniu. Na ir žinoma krepšininkai pasirengę atiduoti visas jėgas, kad padovanotų aistruoliams pergalę. Startas Europos taurėje labai svarbus.“ – teigė Vilniaus klubo direktorius Darius Gudelis.

„Lietuvos ryto“ komanda pateko į Europos taurės „C“ grupę ir žais su grėsmingais varžovais – Bilbao „Basket“ (Ispanija), Berlyno ALBA (Vokietija), Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija), Limožo CSP (Prancūzija), Belgrado „Partizan“ (Serbija).

bcvilnius.lt

atgal