Egidijus Dragūnas liko sužavėtas „Lietuvos ryto“ šokėjomis ir komandos naujoku

2017 m. rugsėjo 21 d., 19:35

Ryškiausia Lietuvos muzikos žvaigždė, dešimčių tūkstančių fanų koncertuose sulaukiantis ir įspūdingus šou rengiantis Egidijus Dragūnas liko maloniai nustebintas vakarą praleidęs „Lietuvos ryto“ krepšinio arenoje. Sezono atidarymo rungtynes stebėjusiam Selui patiko ne tik kova aikštėje, bet ir tai, kas vyko pertraukų metu.

„Labai gražios šokėjos. Labai gražios, - šypsodamasis, „Lietuvos ryto“ merginas gyrė E.Dragūnas. - Robertas Carteris - stiprus. Pradžioje pelnė 14-a taškų. Tai neblogai. Ruduo, Vilnius. Šaunu vakarą praleisti būtent taip, geroje kompanijoje, žiūrint krepšinį.“

Stebėti pirmųjų „Lietuvos ryto“ sezono rungtynių su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ muzikantas atvyko kartu su savo sūnumi, kuris palaikė svečių komandą.

„Mano sūnus serga už „Pieno žvaigždes“. Turi giminystės ryšių su šia komanda. Jis gal pirmą kartą gyvai mato šią komandą, bet vis tiek už ją serga“, - kalbėjo Selas.

Pirmąsias „Lietuvos ryto“ rungtynes arenoje stebėjo apie 2200 krepšinio aistruolių. E.Dragūnas džiaugėsi beveik pilna sale žmonių ir tikisi, kad taip bus ir ateityje.

„Šaunu. Taip ir turi būti. Žmonių visada turi būti daug, - apie fanus arenoje kalbėjo E.Dragūnas. - Žinot, iš tikro aš esu visiškai už visas komandas. Aišku, kaip vilnietis truputį labiau palaikau „Lietuvos rytą“, bet, iš principo, esu už kovą, už krepšinį, už bendrą lygį. Na, o labiausiai aš sergu už Lietuvos rinktinę.“

Tiesa, prognozuoti, kurią vietą šiame sezone gali užimti sostinės komanda, muzikantas nenorėjo.

„Laikas parodys. Aš - ne Dievas, negaliu prognozuoti. Groju ir Klaipėdoje, ir Vilniuje, ir Kaune. Visur turiu savo gerbėjų, todėl nenoriu nieko įžeisti.“ - linksmai nusiteikęs pasakojo E.Dragūnas.

Vienas garsiausių šalies šou biznio atstovų „Lietuvos ryto“ ir „Pieno žvaigždžių“ rungtynes stebėjo „Premium“ ložėje. Nuo šiol ši ložė prieinama visiems. Iš tų pačių patogiausių vietų krepšinio vakaru mėgavosi Vėliučionių vaikų socializacijos centro auklėtiniai.

Kitas rungtynes namie „Lietuvos ryto“ krepšininkai žais „Siemens“ arenoje. Rugsėjo 27-ą dieną vyks principinis susitikimas su LKL vicečempionais Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais.

bcvilnius.lt

atgal