Donaldas Kairys: „Man patinka žaisti taip, kad patiktų sirgaliams“

2020 m. birželio 11 d., 13:25
rytasvilnius.lt nuotr.

Vilniaus „Rytas“ ketvirtadienį surengė spaudos konferenciją, kurioje pristatė naująjį komandos vyr. trenerį Donaldą Kairį. Spaudos konferencijoje treneris atskleidė komandos viziją, tikslus bei kokį žaidimo stilių piešia ateinančiam sezonui.

43-ejų specialistas, paklaustas apie savo sprendimą atvykti į sostinės klubą, atsakė, jog labai džiaugiasi čia sugrįžęs. 

„Visų pirma, smagu grįžti į krepšinio šalį. Šis pasiūlymas buvo įdomiausias, jis yra ilgalaikis, o tai leidžia man jaustis tvirtai ir komandoje matysime tęstinumą“, – teigė „Ryto“ vyr. treneris.

Sostinės komandos strategas taip pat yra motyvuotas ir „Ryto“ jaunimo ugdymo klausimu.

„Viskas yra logiška: turime jaunų žaidėjų, dairomės jaunų krepšininkų. Stengsimės jiems duoti žaidybinio laiko ir auginti juos pagrindinei komandai bei rinktinei“, – dėstė D. Kairys

D. Kairys kalbėdamas apie FIBA Čempionų lyga, šį turnyrą mato kaip augantį ir kitą sezoną jis turėtų būt labai intriguojantis sirgaliams. 

„Manau, jog bus labai įdomus turnyras, – kalbėjo vyr. treneris. – Vis daugiau komandų prie jo jungiasi, lygis tikrai nebus žemas, fanams turėtų būti įdomu kaip viskas vystysis ir labai norėtume šiame turnyre nueiti iki pabaigos.“

Laukiančiame sezone sostinės fanai gali tikėtis greito ir gražaus žaidimo.

„Man patinka žaisti taip, kad patiktų sirgaliams – greitas žaidimas su daugiau atakų, taškų, rezultatyvių perdavimų ir daugiau emocijų“, – sakė D. Kairys.

rytasvilnius.lt

atgal