Dokumentinis serialas apie komandos sezoną – „Netfix“ platformoje (balandžio 1-osios pokštas)

2019 m. balandžio 01 d., 11:29

Didžiausia pasaulyje internetinė filmų bei serialų transliuotoja internetu „Netflix“ filmuoja dokumentinį serialą apie 2018-2019 metų Vilniaus „Ryto“ sezoną. Jau kurį laiką Vilniuje filmuojamas serialas pavadinimu „Kartu mes Rytas“.

„Ieškojome krepšinio klubo Europoje, kuris turėtų istoriją bei būtų įdomus žiūrovui, – kalbėjo kompanijos įkūrėjas Sidas Thomasas. – Mūsų akys iškart nukrypo į Lietuvą, nes žinojome, kad šioje šalyje krepšinis – antra religija. Atvykome į Vilnių ir čia radome tai ko ieškojome. Jau kuris laikas filmuojame komandos užkulisius, rungtynes, kalbame su žaidėjais bei stengiamės atskleisti komandos kasdieninį gyvenimą. Manau, kad žiūrovų laukia labai įdomus produktas.“

Planuojama išleisti keturias dokumentinio serialo „Kartu mes Rytas“ serijas, kurios žiūrovams bus prieinamos jau šių metų liepos mėnesį.

PAPILDYTA

Vakar Vilniaus „Ryto“ internetinėje svetainėje bei socialiniuose tinkluose pasirodžiusi informacija apie tai, jog tarptautinė filmų bei serialų transliuotoja internetu „Netflix“ jau kurį laiką filmuoja dokumentinį serialą apie sostinės ekipą – buvo balandžio 1-osios pokštas.

rytasvilnius.lt

atgal