Deividas Sirvydis – apie patirtą traumą, gautą šansą ir jaudulį prieš startą Europos taurėje

2018 m. rugsėjo 29 d., 12:00

Vilniaus „Rytas“ jau šį antradienį pradės savo Europos taurės sezoną, o puikų šansą sužibėti šiose pirmenybėse turėtų gauti sostinės sistemos auklėtinis Deividas Sirvydis. 18-metis krepšininkas šiame čempionate dar tik spėjo apšilti kojas, tačiau artėjantį sezoną turėtų sulaukti savųjų šansų.

D.Sirvydis jau nuo pat pasiruošimo pradžios patekdavo į „Ryto“ startinį penketą draugiškose rungtynėse, o mače su „Dnipro“ pataikė net 7 tritaškius bei padėjo vilniečiams iškovoti pergalę. Vėliau krepšininkas patyrė nesunkią traumą, tačiau artimiausiu metu jis turėtų sugrįžti į aikštę.

„Nuotaikos geros, viskas klostėsi puikiai, tačiau pasitaikė nedidelė trauma, – pasakojo D.Sirvydis. – Nežinau, kas atsitiko, nes po treniruotės pradėjau jausti skausmus, o kitą dieną ištino ranka. Teko praleisti savaitę be žaidimo, todėl susikaupiau ties fiziniu pasiruošimu.“

Nemažai D.Adomaičio pasitikėjimo pasiruošimo etape gavęs D.Sirvydis džiaugėsi gauta proga bei praplatintu puolimo arsenalu:

„Gavau šansą pasirodyti jau pirmose rungtynėse ir ko gero treneris pamatė, kad labai neblogai jaučiuosi šioje komandoje. Galiu ne tik pataikyti tritaškį, bet ir atlikti protingus perdavimus ar prasiveržti po krepšiu. Žinoma, kažko gal ir trūko, tačiau esu jaunas žaidėjas ir tai yra normalu. Manau, kad gauta galimybe pasinaudojau neblogai.“

Per pastaruosius metus D.Sirvydis labiausiai džiaugiasi patobulinęs savo tritaškių pataikymą, o „Houston Rockets“ lyderiu Jamesu Hardenu besižavintis 18-metis po treniruočių lieka šlifuoti gerokai sudėtingesnius metimus po driblingo.

„Pridėjau pasitikėjimo savimi, o labiausiai pagerinau tolimų metimų procentą, – atskleidė žaidėjas. – Anksčiau dvejodavau ar pasinaudoti gauta proga, tačiau dabar abejonių nebėra. Gauni – meti. Ir rezultatas yra.

Šlifuoju daugybę žaidimo sričių ir neslėpsiu, kad mano žaidėjo idealas yra Jamesas Hardenas. Net ir barzdą po truputį auginu, tačiau tam dar prireiks šiek tiek laiko. (šypsosi)“

Vilniaus „Rytas“ antradienį „Siemens“ arenoje atidarys vienuoliktąjį savo Europos taurės sezoną, o pirmojo mačo nekantriai laukia ir D.Sirvydis.

„Atidaryti Europos taurės sezoną prie savų žiūrovų „Siemens“ arenoje bus nerealu, – nekantravo 18-metis – Jau pirmajame „Betsafe-LKL“ mače matėme pilną salę, kuri mus užvedė ir padėjo, nes tuomet širdyje pradėjome jausti dar didesnį norą kautis. Tikiuosi kad sirgaliai pripildys areną ir antradienį.

Jauduliukas viduje – nemažas, tačiau noriu parodyti, ką galiu. Bus labai įdomus sezonas.“

rytasvilnius.lt

atgal