Daugiau naujovių – „Rytas“ keičia savo bilietų platintoją į „Kakava.lt“

2022 m. rugpjūčio 22 d., 16:10
rytasvilnius.lt nuotr.

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki naujo krepšinio sezono starto, Vilniaus „Rytas“ keičia savo bilietų platintoją. Sostinės klubas ateinančiam sezonui sukirto rankomis dėl bendradarbiavimo su „Kakava.lt“.

Bilietų platinime „Kakava.lt“ nėra naujokai, kadangi nuo 2018 m. jie sėkmingai vykdo sporto, muzikos, teatro ir kitų renginių bilietų platinimo verslą visoje Lietuvoje. 

„Džiaugiamės galėdami pranešti apie naujos partnerystės pradžią su bene sparčiausiai augančiu bilietų distributoriumi Lietuvoje – „Kakava.lt“. Prieš atliekant bet kokius pokyčius klube stengiamės išanalizuoti jų galimą poveikį ne tik mūsų organizacijai, tačiau ir tai, kokią įtaką tokie pokyčiai daro mūsų aistruoliams. Priimdami sprendimą bendradarbiauti su „Kakava.lt“ buvome tikri, kad mūsų fanai galės naudotis geriausia distribucijos platforma rinkoje, kuri puikiai pritaikyta kiekvienam vartotojui. Kitas svarbus šio bendradarbiavimo aspektas yra komercinis: optimizuojame savo veiklos kaštus, gauname puikias komercines sąlygas ir pradedame kelionę su puikiu „Kakava.lt“ kolektyvu, kuris, kaip ir mes – kelia tik aukščiausius tikslus bei standartus“, – dėstė „Ryto“ direktorius Jaroslavas Latušinskij. 

Gyvai rungtynes stebintiems sirgaliams „Kakava.lt“ supaprastins bilietų pirkimo procesą, taip pat ši inovatyvi sistema lengviau integruosis su kitomis klubo siūlomomis naudomis.

„Sveikiname Lietuvos krepšinio lygos čempionus prisijungus prie mūsų „Kakava.lt“ partnerių gretų! Esame laimingi pradėdami šį naują bendradarbiavimą, nes žinome, jog „Ryto“ klube dirba iniciatyvūs ir ambicingi žmonės, kurie nebijo imtis pokyčių ir jiems rūpi turima fanų bendruomenė. Todėl tikimės kartu sėkmingai startuoti naujame krepšinio sezone“, – teigė „Kakava.lt“ vadovė Eglė Jackūnienė.

Sostinės ekipa „Jeep“ arenoje žais visas FIBA Čempionų lygos ir „Betsafe-LKL“ namų akistatas. Pirmasis „Ryto“ mačas sostinėje įvyks rugsėjo 29 d. su Klaipėdos „Neptūnu“.

rytasvilnius.lt

atgal