Dar viena netektis: „Lietuvos ryto“ komanda daugiau nei mėnesiui neteko A.Butkevičiaus

2018 m. balandžio 20 d., 15:24
R.Vyšniausko nuotr.

Šią savaitę Jimmy Barono netekusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda sulaukė dar vienos itin nemalonios naujienos. Sostinės komanda prieš išvyką į Klaipėdą neteko dar vieno labai svarbaus žaidėjo – penkias savaites be krepšinio turės praleisti Arnas Butkevičius.

Šį sezoną iš uostamiesčio į Vilnių persikėlęs A.Butkevičius sausio mėnesį patyrė delnakaulio lūžį ir be krepšinio turėjo praleisti maždaug penkias savaites. Šį kartą reabilitacijos prognozė – identiška, o žaidėjui penktadienį atlikus išsamius tyrimus buvo aptiktas kelio girnelės skilimas.

Jau dabar aišku, kad J.Baronas ir A.Butkevičius praleis visą likusį „Betsafe-LKL“ reguliarųjį sezoną, tačiau yra nemenka tikimybė, kad A.Butkevičius negalės rungtyniauti ir prasidėjus atkrintamosioms varžyboms.

Šį sezoną „Betsafe-LKL“ čempionate A.Butkevičius vid. per rungtynes renka po 7,7 taško, perima po 1,8 kamuolio ir renka 13 naudingumo balų.

Kitas dvejas rungtynes Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos laukia nemenkas iššūkis – dvikovos išvykoje prieš „Neptūno“ bei „Lietkabelio“ komandas netekus dviejų itin svarbių krepšininkų.

bcvilnius.lt

atgal