Chrisas Krameris – apie būsimą Europos taurės startą bei „Ryto“ stipriąsias puses

2018 m. spalio 02 d., 16:56

Vilniaus „Rytas“ antradienį „Siemens“ arenoje atidarys Europos taurės sezoną dvikova su Malagos „Unicaja“. Prieš tarptautinį startą komandos kapitonas Chrisas Krameris papasakojo apie savo sveikatos būklę, stipriąsias ekipos puses bei įvertino varžovus iš Ispanijos.

Ch.Krameris nedidelę traumą patyrė pasiruošimo etapo metu, tačiau žaidė pastarosiose dvejose „Betsafe-LKL“ rungtynėse iš trijų ir teigia, kad yra pasiruošęs startui Europos taurėje.

„Kasdien jaučiuosi vis geriau. Aikštėje jau galiu atlikti viską, o riešą reikia tik šiek tiek sustiprinti, – pasakojo įžaidėjas. – Pirmose rungtynėse dar buvo sunku pajausti dvikovos ritmą, tačiau antrasis mačas buvo gerokai sėkmingesnis. Laukiu pirmojo tarptautinio mačo ir tikiuosi netrukus sugrįžti į optimalią sportinę formą.“

30-metis įžaidėjas iš JAV džiaugėsi „Ryto“ žaidimu sezono pradžioje bei naujuoju kolega Dominique Suttonu, kuris greitame puolime yra sunkiai sustabdomas.

„Esame universalūs gynyboje, puikiai dalinamės kamuoliu ir labai gerai bėgame į greitą puolimą. Manau, kad varžovams turėtų būti labai sunku, kai E.Bendžius ar D.Suttonas pasileidžia į greitą ataką. Pastarasis apskritai yra nesustabdomas atvirose erdvėse. Dominique‘as gali nulaužti lanką, atlikti paprastą metimą ar perduoti kamuolį. Žinoma, viskas prasideda nuo gynybos bei atkovoto kamuolio.

Kalbant apie varžovus, žaisdamas su komanda iš Ispanijos visuomet turi būti pasiruošęs greitai bėgti. Jie žaidžia aukštu tempu, todėl turėsime saugoti kamuolį, nedaryti klaidų, o prireikus greitai sugrįžti į gynybą. „Unicaja“ yra stipri ekipa, kuri daugelį metų žaidė Eurolygoje.“

Varžovų gretose vienu svarbiausių žaidėjų turėtų būti net penkerius metus NBA praleidęs Brianas Robertsas, kuris prieš išvykstant už Atlanto rungtyniavo Vokietijos lygoje ir buvo Ch.Kramerio varžovas.

„Su Brianu esame žaidę vienas prieš kitą, kol rungtyniavau Vokietijoje, – atskleidė krepšininkas. – Jis nemažai metų praleido NBA, JAV turėjo visai kitokią rolę ir sugrįžo rungtyniauti į Europą. Tai tikrai talentingas krepšininkas, kurį šiandien turėsime akylai saugoti. Jis gali pridaryti labai daug problemų puolime, bet mes turime priversti jį dirbti abejose aikštės pusėse.

Vienas svarbiausių dalykų Europos taurėje yra laimėti rungtynes namuose. Grupė tikrai nėra lengva, tačiau man patinka mūsų komanda ir aikštėje šiandien atiduosime viską.“

Vilniaus „Ryto“ ir Malagos „Unicaja“ dvikova prasidės 19 val. „Siemens“ arenoje.

rytasvilnius.lt

atgal