Ch.Krameris: „Tikiuosi, kad rytoj „Siemens“ arena bus pilna“

2018 m. sausio 02 d., 19:50
R.Vyšniausko nuotr.

2018-ieji „Lietuvos ryto“ komandai prasidės su trenksmu. Jau sausio 3 dieną Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose žais pirmąsias Europos taurės „Top 16“ etapo rungtynes su Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa.

Ko galima tikėtis iš Rusijos klubo ir kokie vilniečių šansai patekti tarp aštuonių geriausių turnyro komandų oficiali „Lietuvos ryto“ svetainė „bcvilnius.lt“ pasiteiravo įžaidėjo Chriso Kramerio.

29-erių 191 cm ūgio krepšininkas, kuris sumaniai vadovavo Vilniaus klubo žaidimui reguliariajame sezone, tekusius varžovus „Top 16“ etape įvertino atsargiai, tačiau tikėjosi su triukšmingų sirgalių pagalba pergalingai pradėti F grupės kovas.

„Nemanau, kad reikėtų sureikšminti burtus, nes mums tiesiog reikia atlikti savo darbą, o startuojame – jau rytoj. Tai bus labai svarbios rungtynės.

„Top 16“ etapą turime pradėti pergale ir metus pradėti sėkmingai. Privalome apsaugoti savo namų aikštę, iškovoti vieną ar dvi pergales išvykoje ir tuomet turėsime gerus šansus prasibrauti į stipriausiųjų aštuntuką“, – kalbėjo amerikietis.

– Kokias pavojingas „Zenit“ savybes įžvelgė Rimas Kurtinaitis?

– Vienas pavojingiausių yra Marko Simonovićius, kuris būdamas aukštaūgiu gali pataikyti iš toli. Drew Gordonas kelia grėsmę arčiau krepšio bei darant derinį „du prieš du“.

„Zenit“ ekipa labai pavojinga greitame puolime, todėl gynyboje turime dirbti pavyzdingai. Negana to, privalome galvoti ir apie tvarkingą puolimą.

– Kokie yra „Lietuvos ryto“ šansai patekti į stipriausiųjų aštuntuką?

– Manau, kad turime labai geras galimybes. Esame puiki komanda, kuri pastaruoju metu vis gerina savo žaidimą. Turime tai tęsti ir dirbti, nes patyrėme kelis skaudžius pralaimėjimus pirmame etape.

– Ar svarbu rungtynes pradėti savų sirgalių akivaizdoje „Siemens“ arenoje?

– Žinoma. Tikiuosi, kad rytoj „Siemens“ arena bus pilna, o atmosfera – pribloškianti. Mums labai svarbu, kad metus pradėsime savų sirgalių akivaizdoje. Beliks tik atlikti savo darbą ir tikiuosi, kad laimėsime.

– Galbūt turite sau išsikėlęs tikslą 2018 metams?

– Nemėgstu naujiems metams išsikelti uždavinių, nes geresniu stengiuosi tapti kasdien. Noriu kiekvieną dieną tapti vis geresniu žmogumi bei žaidėju. Tikiuosi tai tęsti ir 2018-aisiais.

– Kokia Jūsų sėkmės paslaptis, nes pirmame Europos taurės etape buvote vienas naudingiausių?

– Noriu padaryti viską, kad komanda iškovotų pergalę. Perdavimais stengiuosi ekipos draugams palengvinti reikalus puolime, tačiau prireikus galiu ir pakovoti dėl kamuolių, juos perimti ar kitaip padėti komandai.

Svarbiausia, kad laimėtume.

bcvilnius.lt

atgal