Ch.Krameris: „R.Kurtinaitis pasižymi taktikos gausa“

2017 m. lapkričio 15 d., 11:54
P.Žukausko nuotr.

Šį vakarą „Lietuvos ryto“ komandos Bilbao arenoje laukia tikras mūšis. Aikštės šeimininkai bandys išsaugoti viltis patekti į kitą Europos taurės etapą, tuo tarpu pergalė Rimo Kurtinaičio auklėtiniams leistų kiek lengviau atsikvėpti prieš likusias C grupės kovas.

Vienas pagrindinių Lietuvos ekipos žaidėjų Chrisas Krameris jaučiasi visiškai pasveikęs po kojos traumos ir tikisi, kad šįkart ekipa nekartos pirmajame mače darytų klaidų.

„Laukia labai svarbios rungtynės ir pergalė mums suteiktų geras galimybes patekti į kitą Europos taurės etapą.

Praėjusiame ture jau laimėjome panašios reikšmės susitikimą prieš Limožo klubą.

Dabartinėje sezono stadijoje komanda žaidžia dar banguotai ir norint parodyti visą ekipos potencialą, privalome švęsti pergales.

Pagrindiniai uždaviniai prieš „Basket“ – užtikrintai pulti ir gintis, kovoti dėl atšokusių kamuolių, jų neprarasti.

Jei pavyks tai įgyvendinti, kiekviename mače turėsime šansą“, – teigė Ch.Krameris.

Puikiai rezultatyvius perdavimus skirstantis 29-erių amerikietis negailėjo komplimentų komandos vyr. treneriui Rimui Kurtinaičiui ir minėjo, kad jam, kartu su ekipos draugais, vis geriau sekasi įgyvendinti patyrusio stratego sumanymus.

„R.Kurtinaitis pasižymi taktikos gausa.

ACB lygos klubai gynyboje žaidžia kitaip, nei kitos Senojo žemyno komandos. Pavyzdžiui, aktyviai padedama gintis prieš pikenrolą ir stengiamasi perimti kamuolius.

Bilbao komandos puolime svarbią rolę atlieka patyrę krepšininkai, kurie praeityje yra žaidę garsiuose klubuose. Treneris jiems suteikia daug laisvės ir turėsime prieš juos atitinkamai gintis, – sakė Ch.Krameris. – R.Kurtinaičio sistemose jaučiuosi puikiai – suprantu, ko jis reikalauja. Gynyboje stengiuosi išvengti varžovų užtvarų ir neleisti tiesioginiam oponentui rinkti taškų.

Bandau būti nesavanaudžiu įžaidėju, kaip aplink mane yra tiek puikių snaiperių ar po krepšiu gerai rungtyniaujančių krepšininkų.

Derinių metu aukštaūgiai sulaukia kamuolio ir pelno taškus. Mano užduotis – padėti ekipos draugams sužibėti puolime ir leisti jiems atskleisti savo geriausias savybes. Bandau rungtyniauti agresyviai, o jie man taip pat padeda pelnyti taškus.

Šiuo metu tikrai esame geresnė komanda nei pirmajame mače. Pagerinome savo gynybą, suprantame taktiką, ypatingai – prieš pikenrolo derinį. Dabar labiau padedame vienas kitam ir tai neabejotinai leidžia tikėtis geresnių rezultatų.“

„Lietuvos ryto“ ir „Basket“ rungtynes trečiadienį nuo 21.30 val. tiesiogiai transliuos TV6 kanalas.

bcvilnius.lt

atgal