Čempionų lygos įkrintamąsias „Rytas“ pradėjo nesėkme

2024 m. sausio 03 d., 21:30

Naujuosius metus Vilniaus „Rytas“ pradėjo pralaimėjimu namuose ir kitą savaitę sieks revanšo siekiant susigrąžinti lygybę įkrintamųjų etape. Giedriaus Žibėno auklėtiniai namų tvirtovėje 92:110 (22:28, 24:26, 22:27, 24:29) krito prieš Atėnų „Peristeri“.

R. Lukoševičiaus nuotr.

Šiuo metu, serijoje iki dviejų pergalių vilniečiai atsilieka 0-1. Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kitą savaitę Atėnuose, pergalės atveju, lemiamos įkrintamųjų serijos rungtynės bus žaidžiamos Vilniuje, sausio 17 dieną.

Šiose rungtynėse netrūko ryškių akcentų – po pusės metų pertraukos ant parketo žengė Marcusas Fosteris. Didelių gerbėjų ovacijų sulaukęs Marcusas per 22 minutes surinko 16 taškų, 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 7 klaidas bei 9 naudingumo balus.

Pirmajame įkrintamųjų mače taip pat buvo pagerintas „Ryto“ lankomumo rekordas FIBA Čempionų lygoje – viso rungtynes „Avia Solutions Group“ arenoje stebėjo net 6744 sirgaliai.

Varžovus į užtikrintą pergalę traukė Joe Raglandas, per 34 minutes pelnęs 25 taškus, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 15 rezultatyvių perdavimų.

Vilniaus „Ryto“ gretose naudingiausiai žaidė Justinas Gorhamas, pelnęs 12 taškų (2/3 trit., 6/6 baud., 9 atk. kam.) bei komandos kapitonas Margiris Normantas, pelnęs 20 taškų (3/5 trit., 7/8 baud., 7 rez. perd.).

„Rytas“: Margiris Normantas 20 (3/5 tritaškiai, 7 rez. perd.), Marcusas Fosteris 16 (7 kld.), Justinas Gorhamas 12 (9 atk. kam.), Martynas Echodas ir Gytis Radzevičius (6 atk. kam.) po 11, Gytis Masiulis 9.

„Peristeri“: Joe Raglandas 25 (4/7 tritaškiai, 15 rez. perd., 37 naud. bal.), Trevoras Thompsonas 21 (9 atk. kam., 25 naud. bal.), Leonidas Kaselakis 15 (3/4 tritaškiai, 5 atk. kam.), Nemanja Dangubičius (8 atk. kam., 22 naud. bal.) ir Jermaine‘as Love‘as po 13, Kenny Williamsas 12 (4/6 tritaškiai).