Bilietai į žūtbūtinį „Ryto“ mūšį Europos taurės ketvirtfinalyje – jau prekyboje!

2019 m. vasario 07 d., 11:00
R.Vyšniausko nuotr.

Įspūdingą pergalę trečiadienio vakarą pasiekusi Vilniaus „Ryto“ ekipa kviečia visus savo sirgalius pratęsti šią nuostabią kelionę Europoje bei palaikyti sostinės komandą kovo 8 dieną akistatoje su „Valencia“. Sostinės klubas skelbia bilietų į ketvirtfinalį prekybos pradžią, kuriais kviečia pasirūpinti iš anksto ir taip padėti savo komandai patekti į stipriausiųjų ketvertuką Europos taurėje.

Europos taurės „TOP-16“ etapo G grupėje „Valencia“ klubas iškovojo visas šešias pergales ir užėmė pirmąją vietą grupėje.

Vilniaus „Ryto“ komanda pirmąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes žais kovo 5 dieną Valensijoje ir tuomet kovo 8-ajai sugrįš į „Siemens“ areną. Prireikus lemiamų bei trečiųjų serijos rungtynių – jos bus žaidžiamos kovo 13 dieną Ispanijoje.

„Tai buvo puiku! Norėčiau tokio palaikymo kiekvienose rungtynėse. Jei turėtume jį kaskart, visada laimėtume,“ – tinklapiui „basketnews.lt“ po dvikovos džiaugėsi 21 tašką lemiamoje dvikovoje pelnęs D.J.Seeley.

Trečiadienį „Siemens“ arenoje Vilniaus sirgaliai pasiekė Europos taurės sezono lankomumo rekordą (8421), o ketvirtfinalio akistatoje su „Valencia“ tikimasi dar didesnio sirgalių antplūdžio. Bilietus „Ryto“ aistruoliai kviečiami įsigyti „Tiketoje“, kurie brangs artėjant susitikimo dienai. Rungtynėms galioja „Ryto“ narystės kortelės.

Rungtynių laikas gali keistis.

rytasvilnius.lt

atgal