Bilietai į pirmąsias „Ryto“ sezono rungtynes – jau prekyboje

2019 m. rugsėjo 11 d., 12:20
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubas pradėjo prekybą bilietais į pirmąsias komandos varžybas Lietuvos krepšinio lygos čempionate. Klubo sirgaliai įsigyti bilietus gali bendrovės „Tiketa“ interneto svetainėje ir kasose. 

Į pirmąją 2019-2020 m. sezono dvikovą „Rytas“ stos rugsėjo 21 d., šeštadienį, kuomet savo arenoje priims Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą. Rungtynės prasidės 17 val. Bilietai į susitikimą su pasvaliečiais šiuo metu kainuoja nuo 6,5 Eur (įskaitant mokesčius), o rungtynių dieną brangs.

Europos taurės batalijas vilniečiai pradės spalio 1 d., kuomet į „Siemens“ areną atvyks svečiai iš Rusijos – vienais iš turnyro favoritų laikomi Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkai. Prekyba bilietais į šį susitikimą startuos pirmadienį, rugsėjo 16 d. 

Ištikimiausi Vilniaus „Ryto“ sirgaliai vis dar gali įsigyti ir klubo sezono narystes, leisiančias stebėti visus komandos namų susitikimus Lietuvos krepšinio lygoje, Karaliaus Mindaugo taurėje ir Europos taurėje – iš viso ne mažiau kaip 30 mačų viso sezono metu. Klubas teigia šiuo metu pardavęs jau daugiau nei 85 proc. planuoto narysčių kiekio, o įsigyti jas bus galima iki pirmųjų „Ryto“ sezono rungtynių prieš „Pieno žvaigždes“, t.y. iki rugsėjo 21 d. Sezono narystėmis taip pat prekiauja bendrovė „Tiketa“, o jų kainos svyruoja nuo 59 iki 199 Eur, priklausomai nuo pasirinktos vietos arenoje. Pigiausią narystę įsigijusiems sirgaliams vidutinė vieno apsilankymo varžybose kaina nesieks ir 2 eurų.

rytasvilnius.lt

atgal