Bilietai į „Lietuvos ryto“ rungtynes – jau prekyboje

2017 m. rugsėjo 15 d., 17:53

„Lietuvos ryto“ sezoninių abonementų nespėję įsigyti Vilniaus komandos gerbėjai jau gali nusipirkti bilietus į intriguojančias artimiausiais mėnesiais vyksiančias rungtynes.

P.Žukauskas nuotr.

Rugsėjo 20-ąją Rimo Kurtinaičio treniruojama ekipa pradės kovas Lietuvos krepšinio lygoje ir namuose priims sustiprėjusią Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą su Steponu Babrausku priešakyje.

Įsigiję vos nuo 5 eurų kainuojančius bilietus, fanai galės pasirinkti savo mėgstamą vietą tribūnose.

Jau rugsėjo 27 dieną aistros kunkuliuos didžiausioje sostinės „Siemens“ arenoje – „Lietuvos rytas“ bandys atsirevanšuoti Panevėžio „Lietkabelio“ ekipai už nesėkmę praėjusio sezono LKL pusfinalyje.

Bilietų kainos į nepamirštamą krepšinio spektaklį – tik nuo 5 eurų.

Po trijų dienų vilniečiai namuose išbandys jėgas su Alytaus „Dzūkija“ ir tai taps puikia repeticija prieš laukiančias dvejas rungtynes „Siemens“ arenoje - mūšį su Kauno „Žalgiriu“ (spalio 8 d.) ir pirmąsias šio sezono Europos taurės rungtynes (spalio 11 d.).

Sirgaliai, norintys išvysti dviejų garsiausių Lietuvos klubų dvikovą, jau dabar gali įsigyti bilietus, kurių kaina prasideda nuo 9 eurų.

Bilietai į mačą prieš „Bilbao Basket“ - kiek pigesni (nuo 8 eurų).

Vilniaus klubas naująjį sezoną pasitinka su šūkiu „Kartu mes komanda“, kuris geriausiai atspindi tai, jog BC „Lietuvos rytui“ šiemet svarbiausias yra gerbėjų palaikymas. Bendraukime, tikėkime ir palaikykime savo Vilniaus komandą #kartu.

Bilietus į „Lietuvos ryto“ rungtynes platina „Tiketa.lt“

bcvilnius.lt

atgal