Bilietai į „Lietuvos ryto“ dvikovas „Betsafe-LKL“ finale – jau prekyboje!

2018 m. birželio 07 d., 13:38
R.Vyšniausko nuotr.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas sugrįžo į didįjį „Betsafe-LKL“ finalą ir skelbia prasidėjusią bilietų prekybą! Sostinės komanda birželio 11-ąją ir 16 dieną „Siemens“ arenoje kausis su titulą ginančiu Kauno „Žalgiriu“.

Šį sezoną „Lietuvos rytas“ su Kauno „Žalgirio“ komanda iš viso žaidė penkis kartus. Reguliariojo sezono akistatos baigėsi lygiu rezultatu 2-2, o sykį vilniečiai pralaimėjo Karaliaus Mindaugo taurės finale.

Visos 4 rungtynės „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone baigėsi ne didesniu nei 11 taškų pranašumu, todėl kova žada būti itin atkakli. Juk tai – principinė kova, o kiekvienas „Lietuvos ryto“ bei „Žalgirio“ mačas yra kupinas intrigos bei emocijų, kurios liejasi per kraštus.

„Šį sezoną prieš Kauno klubą du kartus laimėjome, o visos rungtynės buvo apylygės, – po pergalės pusfinalyje spaudos konferencijoje kalbėjo vyr. treneris Rimas Kurtinaitis. – Mes pajėgūs kautis su „Žalgiriu“ bei norime laimėti“

Vilniaus „Lietuvos rytas“ savo pasirodymą didžiajame finale pradės jau šį šeštadienį (birželio 9-ąją) Kaune, o namuose žais birželio 11 bei 16 dieną. Kviečiame visus aistruolius palaikyti sostinės komandą „Siemens“ arenoje svarbiausiose sezono kovose, o į išvykas keliauti fanų traukiniu.

Bilietai į rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ sparčiai tirpsta, todėl paskubėkite, kad galėtume „Betsafe-LKL“ superfinalą stebėti geriausiose vietose! Bilietai – „Tiketoje“.

bcvilnius.lt

atgal