„Betsafe–LKL“ sugrįžta: „Ryto“ išvyka į Kėdainius

2019 m. lapkričio 09 d., 14:00
LKL.lt/BNS nuotr.

Šeštadienį Vilniaus „Ryto“ (6-1) ekipa vyksta į Kėdainius, kur 16.30 val. prasidės vilniečių „Betsafe-LKL“ dvikova prieš vietos „Nevėžį“ (2-6). Čempionato lentelėje Vilniaus komanda kol kas rikiuojasi antroje pozicijoje. Tuo tarpu Kėdainių krepšininkai yra paskutiniai. 

Vilniaus „Ryto“ vyriausiojo trenerio asistentas Mindaugas Brazys sako, kad banguotą Kėdainių komandos žaidimą galima paaiškinti jos jaunyste: „Tai yra labai jauna komanda. Jei komanda pagauna bangą, užsiveda, jie gali nugalėti ir stiprius varžovus – „Neptūną“ ar „Lietkabelį“. Tačiau iš karto po to gali pralaimėti, atrodytų, silpnesnėms komandoms“.

M. Brazys išskiria ir kelis pavojingiausius „Nevėžio“ krepšininkus. 

„Visų pirma reikia paminėti brolius Kalaitzakius. Ypač įdomus krepšininkas yra Georgios, galintis žaisti bent trijose pozicijose. Matyt ne veltui jo žaidimą Lietuvoje pakankamai akylai stebi ir kelių NBA klubų skautai. Komandai daug jėgos po krepšiu suteikia vidurio puolėjas Viny Okouo. Tai įspūdingų duomenų Malagoje žaidęs centras, gebantis išnaudoti didelį savo kūną baudos aikštelėje. Be to, jis yra labai emocionalus, komandą ir tribūnas galintis užvesti krepšininkas. Galiausiai šiemet tikrai gerai atrodo ir labai aukštais procentais krepšį atakuoja Laurynas Bieliauskas“, – aiškina „Ryto“ trenerio asistentas.

Šią savaitę Kėdainių klubas rungtyniavo Karaliaus Mindaugo taurės antrame etape. Komanda nusileido Alytaus „Sintek-Dzūkija“ krepšininkams 71:75. Kėdainių ekipai šiame susitikime vis dar nepadėjo kojos traumą patyręs, tačiau į treniruočių procesą jau grįžęs Laurynas Bieliauskas bei Austinas Chatmanas. Jei pastarojo krepšininko netektis nėra labai didelis praradimas komandai, tai Lauryno Bieliausko netektis tikrai yra juntama. Šią vasarą iš Klaipėdos „Neptūno“ persikėlęs krepšininkas naujoje savo ekipoje nušvito kitomis spalvomis. L. Bieliauskas yra lyderis pagal pelnomus taškus ne tik savo komandoje, bet ir visame „Betsafe-LKL“ čempionate (vid. 14,7 taško).

Dviženklį pelnomų taškų vidurkį Kėdainių ekipoje fiksuoja dar 3 krepšininkai: G. Kalaitzakis (12,7 taško per rungtynes), Julius Kazakauskas (10,5 taško) ir V. Okouo (10,4 taško). V. Okouo ir J. Kazakauskas komandoje yra nepralenkiami kovoje dėl atkovotų kamuolių (atitinkamai po 8,3 ir 7,3 per rungtynes). Puolime komandos draugams geriausiai asistuoja minėtieji L. Bieliauskas (4,3 perdavimo per susitikimą) ir G. Kalaitzakis (3,4 perdavimo).

Šių metų „Betsafe-LKL“ čempionate Kėdainių „Nevėžis“ įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ ir Klaipėdos „Neptūną“. Pralaimėjimus komanda patyrė žaisdama su Alytaus „Sintek-Dzūkija“, Kauno „Žalgiriu“, Prienų „CBet“ ir Šiaulių „Šiauliais“, Utenos „Juventus“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

rytasvilnius.lt

atgal