B.Madgenas: „Kasdien jaučiame, jog mūsų žaidimas vis gerėja“

2017 m. spalio 11 d., 12:30
P.Žukausko nuotr.

„Lietuvos ryto“ komanda pradeda pasirodymą naujojo sezono Europos taurės turnyre. Mūšių prieš pajėgias Senojo žemyno komandas nekantriai laukia ir sostinės ekipos legionierius Benas Madgenas, kuris džiaugiasi įgyvendinęs vieną iš gyvenimo svajonių.

Vilniaus klubo treniruotės fotogalerija

Snaiperis visada norėjo išbandyti jėgas Europoje ir pasiekęs karjeros viršūnę Australijoje nedvejodamas paliko gimtinę.

„Troškau žaisti prieš geriausius Senojo žemyno klubus ir krepšininkus. Jau pernai turėjau tokią galimybę ir man labai patiko. Nekantriai laukiu, kada vėl rungtyniausiu šiame turnyre ir ginsiu „Lietuvos ryto“ ekipos spalvas.

Mūsų ekipos žaidėjai, fanai, trenerių štabas ir visa organizacija yra fantastiški“, – sakė B.Madgenas, kuris praėjusiame sezone rungtyniavo Panevėžio „Lietkabelyje“.

„Lietuvoje žaidžiu jau antrą sezoną – po praėjusios vasaros buvo šaunu sugrįžti vėl. Mėgaujuosi gyvendamas Vilniuje – Lietuvos sostinė yra labai graži, o žmonės čia šilti ir mėgstantys bendrauti.

Kasdien turiu galimybę iš trenerio Rimo Kurtinaičio pasisemti naujų dalykų. Šaunu, kad jis praleidžia nemažai laiko mus mokydamas naujų dalykų.

Turime galimybę kasdien tapti geresniais, perprasti žaidimo niuansus. Džiaugiuosi, jog susipynė mūsų keliai ir kartu su juo komanda gali toli nužygiuoti tiek Europos taurės, tiek kituose turnyruose“ , - oficialiai „Lietuvos ryto“ svetainei kalbėjo B.Madgenas.

32 metų gynėjas jau 14 susitikimų iš eilės Europos taurės turnyre nepalieka aikštės nepelnęs tritaškio ir norėtų pratęsti šią įspūdingą seriją jau naujame klube.

„Man patinka realizuoti tolimus metimus. Norėjau padėkoti savo pernykštės komandos draugams, kurie man sudarydavo galimybes atakuoti krepšį.

Aikštėje jaučiausi nesuvaržytas ir mėgavausi iššūkiu kautis prieš puikius tiesioginius varžovus, tokius kaip Aleksėjus Švedas“, – tikino australas.

B.Madgenas negailėjo pagyrų būsimiems varžovams iš Bilbao miesti ir kvietė sirgalius kartu sukurti dar vieną nepamirštamą vakarą „Siemens“ arenoje.

„Basket“ komanda yra labai talentinga puolime. Vaizdo įrašų peržiūrų metu įsitikinome, kad kiekvienas jų žaidėjas gali tiksliai atakuoti krepšį ir rungtyniauti greitai.

Turėsime užtikrintai gintis ir neleisti jiems atlikti mėgstamų dalykų. Savo ruožtu, mes patys stengsimes puolime žaisti laisviau.

Nors sezonas jau prasidėjo, tačiau laukia pirmosios Europos taurės rungtynės. Sirgalių palaikymas prieš „Žalgirį“ buvo neįtikėtinas ir tikrai mums padėjo.

Kasdien jaučiame, jog mūsų žaidimas vis gerėja ir tikimės, kad šį Europos taurės turnyrą fanams bus smagu stebėti.

Kviečiame ateiti ir palaikyti mus, pasistengsime jums padovanoti kuo daugiau pergalių“, - ragino B.Madgenas.

„Lietuvos ryto“ komandos sirgaliai kviečiami įsigyti bilietus į Europos taurės rungtynes prieš Bilbao klubą. Vilniaus klubas naująjį sezoną pasitiko su šūkiu „Kartu mes komanda“, kuris geriausiai atspindi tai, jog „Lietuvos rytui“ šiemet svarbiausias yra gerbėjų palaikymas. Bendraukime, tikėkime ir palaikykime savo Vilniaus komandą #kartu.

Bilietų kaina į rungtynes prieš „Basket“ ekipą – vos nuo 8 eurų. Taip pat galite įsigyti dvigubą bilietą, kuris galios ir į mačą prieš Klaipėdos „Neptūną“.

bcvilnius.lt

atgal