Ąžuolas Tubelis keliasi į Arizonos universitetą ir kitą sezoną rungtyniaus JAV studentų lygoje (NCAA)

2020 m. gegužės 27 d., 19:05
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Nuo mažumės „Ryto“ sistemoje augęs krepšininkas, sulaukęs pilnametystės, priėmė sprendimą neskubėti su savo profesionalo karjera ir pasinaudojo galimybe kokybiškai derinti krepšinį ir mokslus. Už Atlanto krepšininkas kelsis ne vienas, kartu su juo į Arizonos universitetą išvyksta ir jo brolis dvynys Tautvilas Tubelis.

Vilniaus „Ryto“ klubas yra tikras, kad geriausias kelias Ąžuolui tobulėti būtų liekant sostinėje, tačiau klubas privalo palaikyti krepšininko bei jo šeimos norą ir suteikti visokeriopą pagalbą Ąžuolui išvykstant studijuoti į Jungtines Amerikos Valstijas. 

„Ąžuolas yra dar vienas puikus pavyzdys ką geba užauginti sostinės krepšinio piramidė. Bet vėliau visada ateina momentas, kai viskas priklauso ne tik nuo klubo, bet ir nuo žaidėjų bei jų aplinkos norų. Linkime jam visokeriopos sėkmės.“ – kalbėjo „Ryto“ generalinis direktorius R.Jarutis.

„Ypatingai noriu padėkoti visai Vilniaus „Ryto“ organizacijai už praleistą laiką kartu. Atmintyje visuomet išliks ne tik pergalės jaunimo Eurolygoje su antra „Ryto“ komanda, bet ir mano debiutai tiek Lietuvos krepšinio lygoje, tiek Europos taurės turnyruose vilkint pagrindinės gimtojo miesto komandos marškinėlius. „Ryto“ organizacija yra ypatinga vieta ir tikiuosi, jog ateityje mūsų keliai vėl susikirs. Pirmyn, vilniečiai!“ – dėkoja Ą. Tubelis.

Arizonos universiteto krepšinio programa yra laikoma viena geriausių visoje NCAA. Šio universiteto komandai dar visi neseniai atstovavo tokie visiem puikiai žinomi krepšininkai kaip Aaronas Gordonas, Deandre Aytonas, Derrikas Williamsas ar Lauri Markkanenas.

 

rytasvilnius.lt

atgal