Atsidaro Vilniaus „Ryto“ sirgalių zona pavirsiantis baras

2021 m. birželio 04 d., 19:00
rytasvilnius.lt nuotr.

Dėl karantino ribojimų į krepšinio arenas galint priimti labai ribotą žiūrovų skaičių, pagalbos ranką tiesia verslininkai. Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ duris pravėrė gastrobaras „+++“, kuris tiek Lietuvos krepšinio lygos (LKL) metu, tiek artėjant kitiems mūšiams, taps oficialia Vilniaus „Ryto“ sirgalių ambasada.

Leis pasijusti kaip rungtynėse

Kaip teigia „+++“ vadovas Aurimas Zimnickas, idėją įkurti tokios koncepcijos gastrobarą pastūmėjo ir COVID-19 pandemija – šiuo metu uždarose erdvėse organizuojamuose renginiuose gali dalyvauti iki 250 žiūrovų, kai užpildoma ne daugiau kaip 50 proc. visų sėdimų vietų. Turint galimybių pasą – iki 2 tūkst. žiūrovų ir užpildant 75 proc. visų sėdimų vietų. Tad norėdami sporto entuziastams leisti geriau pajusti sporto renginių dvasią, „+++“ tinklo savininkai nutarė atidaryti visai kitokios nei iki šiol koncepcijos gastrobarą.

„Jis dabar taps vienintele tokio tipo krepšinio komandos „Rytas“ sirgalių ambasada, rungtynes čia bus galima stebėti didžiuliame ekrane terasoje po atviru dangumi. Taip pat po rungtynių sirgaliai čia turės galimybę susitikti ir pabendrauti. Ilgainiui pasiūlysime ir daugiau sporto entuziastus prie televizorių ekranų prikaustančių renginių transliacijų – jau greitai startuos Europos futbolo čempionatas, vasarą laukia ir Tokijo olimpinės žaidynės“, – numatomas transliacijas anonsuoja pašnekovas.

„Džiaugiuosi, kad kartu su mūsų partneriais galime „Ryto“ sirgaliams pristatyti pirmąją sostinės klubo fanų ambasadą. Jos lokacija yra ideali susitikimams su draugais prieš sostinės klubo rungtynes ar dalinantis įspūdžiais po jų. Taip pat joje bus galima palaikyti „Ryto“ komandą ir patirti bendras emocijas, kai vilniečiai žais ir išvykos mačuose. Pirmyn, vilniečiai“, – sako „Ryto“ direktorius Justas Jankauskas.

Kiekvienas baras – staigmena lankytojui

Savo gastrobare įkurti ,,Ryto‘‘ fanų ambasadą paskatino ir „+++“ veiklos koncepcija – kiekvienąkart lankytojams pasiūlyti kažką naujo. Ir iš tiesų, kiekvienas iš penkių nuo 2016 metų duris atvėrusių gastrobarų turi tik jam skirtą akcentą. Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įkurtas „+++“ išsiskirs ne tik kaip ,,Ryto‘‘ fanų ambasada, bet ir jaunųjų menininkų išmarginta siena. Taip pat galimybę saugiai bei smagiai leisti laisvalaikį suteiks beveik 200 kv. m gastrobaro lauko terasa – didžiulis jos plotas leis ne tik išlaikyti saugų atstumą tarp staliukų, bet tuo pačiu priimti daugybę sporto aistruolių.

PlusPlusPlus.lt

atgal