Atgal prie darbo: pagaliau pilna „Lietuvos ryto“ sudėtis ir medikų verdiktas Arnui Butkevičiui

2018 m. vasario 27 d., 12:20
P.Žukausko nuotr.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda skaičiuoja dienas kada vėl galės rengti pilnavertes treniruotes ir ruoštis lemiam etapui „Betsafe-LKL“ čempionate. Klubas laukia daktarų verdikto dėl Arno Butkevičiaus. Praėjusią ir šią savaitę vyriausiasis sostinės komandos treneris Rimas Kurtinaitis turėjo tik šešis pagrindinės komandos žaidėjus, todėl buvo priverstas kviestis pastiprinimą iš dublerių gretų – „Perlo“ komandos.  

Rokas Giedraitis, Martynas Echodas ir Mindaugas Girdžiūnas po stovyklos Lietuvos krepšinio rinktinėje prie „Lietuvos ryto“ komandos prisijungs trečiadienio rytą ir ruošis artėjančioms „Betsafe-LKL“ pirmenybių rungtynėms išvykoje su Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda.

Dėl į rinktinę išvykusių ir traumuotų žaidėjų „Lietuvos ryto“ komanda į pagalbą pasikvietė sostinės jaunimą – su pagrindine komanda treniravosi Arnas Beručka ir Lukas Kvedaravičius. 

Visa komanda nekantriai lauks ir penktadienio medikų verdikto. Arnui Butkevičiui bus atliekamas rentgeno tyrimas, po kurio bus aišku, ar puolėjas jau galės prisijungti prie komandos.

Savaitgalio mače ant parketo dar negalės išbėgti ir australas Benas Madgenas. Praėjusią savaitę gynėjui iš spalį operuotos plaštakos buvo išimtos metalinės sutvirtinimo plokštelės, todėl tikėtina, kad žaidėjas sugrįš kito savaitgalio mače su „Juventus“.

Trečiadienį „Lietuvos ryto“ komanda sužais uždaras draugiškas rungtynes su Krasnojarsko „Jenisey“ komanda.

Kovo mėnesį „Lietuvos rytas“ sužais tik vienerias rungtynes namie. Tačiau jos bus itin svarbios. R.Kurtinaičio auklėtiniai kovos su turnyro lentelės kaimynais Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais.

„Lietuvos ryto“ kovo mėnesio rungtynių tvarkaraštis:

03-03. „VYTAUTAS“ – „LIETUVOS RYTAS“
03-10. „JUVENTUS“ – „LIETUVOS RYTAS“
03-18. „LIETUVOS RYTAS“ – „NEPTŪNAS“
03-24. „ŠIAULIAI“ – „LIETUVOS RYTAS“
03-31. „DZŪKIJA“ – „LIETUVOS RYTAS“

Bilietai – „Tiketoje“.

bcvilnius.lt

atgal