Arvydas Gronskis tapo Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinės vyriausiuoju treneriu

2018 m. balandžio 04 d., 17:45
P.Žukausko nuotr.

Trečiadienį Kaune įvyko neeilinis LKF Vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo paskirtas naujas Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinės vyriausiasis treneris. Juo tapo „Lietuvos ryto“ jaunimo komandos bei „Perlo“ strategas Arvydas Gronskis.

Lietuvos dvidešimtmečių rinktinės vyr. trenerio postas tampa geru tramplinu treneriams susirasti darbą klubuose. Praėjusiais metais šio amžiaus rinktinei turėjęs vadovauti Ramūnas Butautas sulaukė pasiūlymo treniruoti Libano rinktinę, o šiemet Gintaras Krapikas gavo pasiūlymą treniruoti Kinijos klubą ir jau artimiausiomis dienomis išvyks į šią šalį.

LKF Vykdomojo komiteto nariai vienbalsiai pritarė, kad jaunimo rinktinės vairas būtų patikėtas Vilniaus „Perlo“ komandos vyr. treneriui Arvydui Gronskiui, kuris su „Lietuvos ryto“ jaunimo komanda pateko į Eurolygos jaunimo turnyro finalinį ketvertą. Jam talkins Panevėžio „Lietkabelio“ ekipos strategas Gintaras Kadžiulis.

„Kai tik paskiriame U20 rinktinės trenerį, jis iš karto gauna naudingą kontraktą. Taip šį kartą atsitiko ir su Gintaru Krapiku, kuris gavo gerą pasiūlymą Kinijoje bei jau artimiausiu metu ten išvyksta, todėl skubiai turėjome pakeisti trenerį. Bendru sutarimu buvo nuspręsta rinktinės treneriu paskirti Arvydą Gronskį, nes jam pastaruoju metu neblogai sekasi ir jis su „Lietuvos ryto“ jaunimo komanda pateko į Eurolygos jaunimo turnyro finalinį ketvertą. Manome, kad tokių rezultatų jis norės iš savęs ir komandos artėjančiame Europos čempionate“, – sakė LKF jaunimo rinktinių vyr. treneris Rolandas Radvila.

krepsinionamai.lt

atgal