Antroji pergalė paeiliui: „Lietuvos ryto“ klubas uždarame mače įveikė „Dzūkiją“

2017 m. rugsėjo 04 d., 10:44

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas tęsia pasiruošimą naujam sezonui ir pirmadienį sužaidė uždaras rungtynes prieš Alytaus „Dzūkiją“. Namuose žaidusi sostinės komanda sulaukė pasipriešinimo, tačiau nugalėjo svečius rezultatu 85:74 (17:19, 33:22, 16:18, 19:15).

Pirmoje rungtynių pusėje Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai su savo varžovais ilgą laiką žaidė taškas į tašką, tačiau antrame kėlinuke padidinus apsukas gynyboje įgijo dviženklį pranašumą. Sostinės komanda į didžiąją pertrauką keliavo turėdama devynių taškų persvarą bei iniciatyvą savo rankose (50:41).

FOTO

Antroje rungtynių pusėje alytiškiai pasiduoti neketino, o trečiąjį kėlinuką „Lietuvos ryto“ klubas pralaimėjo dviem taškais ir turėjo 7 taškų pranašumą žengiant į lemiamą ketvirtį (66:59).

Įpusėjus paskutiniam rungtynių kėliniui vilniečiai turėjo tik keturių taškų pranašumą (72:68), o sugrįžę iš Rimo Kurtinaičio paprašytos minutės pertraukėlės pelnė 6 taškus be atsako ir tai padėjo sostinės krepšininkams užtvirtinti pergalę 85:74.

„Lietuvos ryto“ klubas šiame susitikime laimėjo atkovotų kamuolių dvikovą (35:28), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų nei varžovai (18:15), tačiau tritaškius metė vos 17,6 proc. taiklumu (3/17).

„Lietuvos rytas“: R.Carteris 23 (5 atk. kam., 4 per. kam.), B.Madgenas 14, M.Carteris 10, J.Baronas 9, T.Petersonas 8.

„Dzūkija“: P.Petrilevičius 16, M.Susinskas 15, K.Reinhardt 14.

Kitas draugiškas rungtynes Vilniuje sostinės krepšininkai žais sekmadienį „Lietuvos ryto“ arenoje. Jų varžovas – Eurolygoje rungtyniaujantis Maskvos srities „Chimki“.