Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjęs Vilniaus „Rytas“ pasiekė revanšą Klaipėdoje

2018 m. lapkričio 18 d., 18:11
LKL nuotr.

Vilniaus „Ryto“ (8-2) komanda iškovojo pergalę uostamiestyje. Antroje rungtynių pusėje įsibėgėję sostinės krepšininkai 93:78 (23:24, 23:17, 27:14, 20:23) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (9-2).

Rungtynes vilniečiai pradėjo užtikrintai, o į priekį „Rytą“ vedė po 7 taškus pelnę amerikiečiai D.J. Seeley bei Dominique'as Suttonas. Antrojo kėlinuko pradžioje savo pirmuosius taškus „Betsafe-LKL“ pirmenybėse pelnė kroatas Rokas Stipčevičius, kuris patikimai vadovavo komandai ir žengiant į didžiąją pertrauką buvo surinkęs 7 taškus ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

„Atvykęs į Vilnių šiek tiek susirgau, tačiau dabar jaučiuosi gerai ir stengiuosi būti dešiniąja trenerio ranka aikštėje, – prieš 3 kėlinį kalbėjo R.Stipčevičius. – Pridarėme per daug klaidų, kurias išnaudojo varžovai, todėl privalome žaisti geriau.“

Trečiąjį kėlinuką „Rytas“ pradėjo energingai, o po Mindaugo Girdžiūno tritaškio, kelių Evaldo Kairio metimų bei Arno Butkevičiaus dėjimo vilniečiai įgijo 13 taškų pranašumą (58:45). Sėkmingas Suttono bei Stipčevičiaus žaidimas leido vilniečiams pranašumą padidinti iki didžiausio – 21 taško (68:47).

Per likusias 10 minučių „Rytas“ išlaikė dviženklę persvarą ir iškovojo aštuntąją sezono pergalę.

„Atrodo žaidžiu įprastai, tačiau galbūt pasitaiko daugiau progų pasireikšti. Norėjome revanšo, todėl turėjome nemažai motyvacijos. Norime gerinti žaidimą ir manau, kad šiandien matėme, jog tai pavyko padaryti. Judame į priekį“, – po rungtynių kalbėjo A.Butkevičius.

„Rytas“: Arnas Butkevičius 17 (10 atk. kam., 3 per. kam., 2 rez. perd.), Mindaugas Girdžiūnas, Dominique'as Suttonas ir Eimantas Bendžius po 12.

„Neptūnas“: Kyle'as Weaveris 18, Jerai'us Grantas 13, Lorenzo Williamsas ir Paulius Dambrauskas po 10.