Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjęs Vilniaus „Rytas“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dzūkiją“

2018 m. gruodžio 27 d., 20:30
R.Vyšniausko nuotr.

Gausiai sirgalių palaikomas Vilniaus „Rytas“ (11-4) iškovojo nesunkią pergalę namuose. Sostinės komanda „Betsafe-LKL“ pirmenybių mače įveikė Stepono Babrausko, Artūro Jomanto bei Kendricko Browno atstovaujamą Alytaus Dzūkiją (5-10) 89:79 (24:18, 23:22, 25:16, 17:23).

Pirmąjį rungtynių kėlinį kontroliavo vilniečiai, tačiau neblogai „Ryto“ klaidas gynyboje išnaudojusi „Dzūkija“ sugebėjo per daug neatsilikti. Po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai pirmavo 24:18, o puolime neblogai startavo D.J. Seeley bei Artiomas Parachovskis.

Antrąjį mačo ketvirtį svečiai iš Alytaus pradėjo susikaupę, o jam įpusėjus A.Jomanto dvitaškis iš po krepšio sumažino skirtumą iki vieno (32:31). Tačiau tuomet tritaškį smeigė Sirvydis, K.Brownas buvo nubaustas technine pražanga, o tolimą metimą pridėjo ir Stipčevičius. Geriau kėlinį pabaigęs bei Seeley vedamas „Rytas“ sugebėjo iki didžiosios pertraukos įgyti septynių taškų persvarą (47:40).

Amerikietis per pirmąją rungtynių pusę surinko 13 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius.

Trečiame kėlinuke ir toliau vyko kieta bei atkakli kova, o rungtynių lūžis įvyko jo pabaigoje. Bendžiaus bei Pilausko tritaškiai, Butkevičiaus ir Bendžiaus dėjimai leido persvarą padidinti iki šešiolikos ir taip įgyti užtikrintą pranašumą (72:56).

Vilniečių gynyba nepraleido nė taško pirmąsias keturias lemiamo ketvirčio minutes, o „Dzūkija“ surengė nedidelį spurtą rungtynių pabaigoje, tačiau „Rytas“ sužaidė užtikrintai ir iškovojo vienuoliktąją sezono pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

„Rytas“: D.J. Seeley 19 (6/7 met., 27 naud.), E.Bendžius 13, D.Suttonas 11, D.Sirvydis 8.

„Dzūkija“: K.Brownas 17, E.Dimša 13, A.Jomantas 8, S.Babrauskas 6.

Kitas rungtynes vilniečiai žais jau šį šeštadienį „Ryto“ arenoje. Varžovas – Pasvalio „Pieno žvaigždės“.