Antroje rungtnyių pusėje nutolęs „Rytas“ nesunkiai įveikė „Dzūkiją“

2019 m. balandžio 06 d., 18:56
BNS/lkl.lt nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (22-6) iškovojo penktąją pergalę iš eilė „Betsafe-LKL“ čempionate. Sostinės ekipa namuose 92:69 (22:17, 24:23, 24:13, 22:16) įveikė Alytaus „Dzūkijos“ (9-19) pasipriešinimą.

Solidžiai rungtynes namuose pradėję „Ryto“ krepšininkai nuo pat susitikimo pradžios įgijo pranašumą. Prabėgus vos keletui minučių, po tikslių A. Parakhouskio baudų metimų vilniečiai pirmavo 8:0.

Į vilniečių spurtą tuo pačiu atsakė ir „Dzūkija“. Sėkmingą atkarpą sužaidę alytiškiai žymiai sušvelnino rezultatą ir iš sostinės ekipos pranašumo liko vienas taškas (10:9).

Antroje kėlinio pusėje Dainiaus Adomaičio auklėtiniai padidino savo persvarą ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 22:17.

Įspūdingai dėl kamuolių kovojo „Ryto“ puolėjas E. Bendžius, kuris vien per pirmąjį kėlinį sugebėjo „nusiimti“ net 7 kamuolius.

Antrame ketvirtyje į žaidimą puikiai įsiliejo 10 taškų pelnęs Martynas Echodas, kuris po dviejų kėlinių ir buvo rezultatyviausias „Ryto“ žaidėjas. Sostinės po rezultatyvaus antrojo ketvirčio pirmavo 46:40.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 16:2 ir įgijo dviženklį pranašumą – 60:42. Solidžią persvarą įgiję vilniečiai jos nešvaistė ir iki rungtnyių pabaigos likus 10 minučių pirmavo 70:53.

Ketvirtojo kėlinio metu „Dzūkija“ mėgino rungtyniauti agresyviau, tačiau susikrautos Dainiaus Adomaičio auklėtinių persvaros nepavyko. Vilniaus „Rytas“ 92:69 palaužė „Dzūkiją“ ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Puikias rungtynes sužaidė 31 naudingumo balą surinkęs Derekas Needhamas, kuris pelnė 20 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Taip pat ir 28 naudingumo balus surinkęs Martynas Echodas.

„Rytas“: M. Echodas 22 (6 atk. kam.), D. Needham 20 (9 rez. perd.), A. Parakhouski 16 (9 atk. kam.), E. Bendžius 11 (9 atk. kam, 6 rez. perd.).

„Dzūkija“: P. Petrilevičius 15, E. Dimša 11 (5 atk. kam.), K. Kanter 9, D. Domarkas ir M. Sušinskas po 7.