Amerika Vilniuje – „Rytas“ sukirto rankomis su „Brooklyn Brothers“

2022 m. rugsėjo 16 d., 12:35
rytasvilnius.lt nuotr.

Po pergalių, Vilniaus „Ryto“ rūbinėje dažnai galima išvysti ne tik džiaugsmo emocijų neslepiančius komandos žaidėjus, bet ir kalną picų. Ateinančiame sezone šiuo gėriu komandą džiugins naujas sostinės klubo partneris „Brooklyn Brothers“.

Picos yra neatsiejama vidinių „Ryto“ komandos taisyklių dalis. Rungtynėse įmetus 100 taškų, laimėjus geriausio žaidėjo apdovanojimą ar pavėlavus į treniruotę – tampa aišku, kad laukia picų vakarėlis, o tokių skolininkų būna ne vienas. 

„Tikrai smagu pradėti bendradarbiavimą su skaniausių picerijų tinklu Vilniuje. Nėra ką slėpti, kad po namų ar išvykos rungtynių, „Ryto“ komandai tenka pasilepinti šiuo patiekalu, o svarbu ir tai, kad visoje šioje draugystėje nepamirštamas ir mūsų klubo jaunimas. Džiaugiamės radę partnerį, kuris yra liberalus, iniciatyvus ir vadovaujasi panašiomis vertybėmis, kaip ir mes. 

Ši partnerystė bus pagrįsta ir socialiniais projektais. Prasidėjus sezonui, drauge su „Brooklyn Brothers“, tikimės dar nustebinti savo sirgalius ir jų lankytojus“, – partneryste džiaugėsi „Ryto“ direktorius Jaroslavas Latušinskij.  

12

UAB „Burokėlis ir krapas“, valdantis „Jurgis ir drakonas“, „Brooklyn Brothers“ ir „Detroito sesės“ restoranus, į savo picerijas po treniruočių kvies užsukti ir „Ryto“ jaunimo komandos krepšininkus. 

„Lietuva visada buvo krepšinio šalis, bet turim nepamiršti ir nuolat paremti komandas. Joms svarbus bendruomenės palaikymas – tiek iš fanų, tiek iš verslų. Mes, kaip verslas, prisidedam prie idėjos būti krepšinio dalimi ir norime parodyti dėmesį sportui. Kalbant apie maistą ir sportą – tai du svarbūs elementai laimingam gyvenimui, tarp kurių reikia išlaikyti balansą. Besikeičianti gyvenimo aplinka mus verčia gyventi sėsliau, todėl svarbu nepamiršti judėti, taip pat būtina mokėti pasimėgauti skaniu maistu. Taigi, Vilniaus „Ryto“ jaunimo komandai padedam atgauti energiją ir džiaugiamės galimybe palaikyti visą „Ryto“ bendruomenę!“ – teigė UAB „Burokėlis ir krapas“ vadovė Odeta Bložienė.

13

Abi pusės vilniečius ketina nudžiuginti bendru projektu, apie kurį naujienų laukite netolimoje ateityje.

rytasvilnius.lt

atgal