A.Goudelocko trauma ir „Ryto“ rungtynės su „Lietkabeliu“ bei „Neptūnu“

2021 m. kovo 17 d., 12:50

Skirtingos Vilniaus „Ryto“ rungtynių pradžios su Panevėžio „Lietkabeliu“ ir Klaipėdos „Neptūnu“, iš skausmo rėkiantis Andrew Goudelockas bei jo teigiamas impulsas komandai. „Ryto“ vyr.trenerio Giedriaus Žibėno, A.Goudelocko ir Dovio Bičkauskio įžvalgos apie praėjusios savaitės įvykius naujame klubo „Iš arti“ epizode. 

Po nesėkmingai sužaistų momentų D.Bičkauskis stengiasi apie juos negalvoti ir maksimaliai duoti naudos kitoje atakoje.

„Kartais nepavyksta, nes pats esu toks karštas ir apie nieką kitą negalvoju tik tą klaidą. Tačiau tai netrunka labai ilgai, nes stengiuosi atidirbti kitame epizode – perimti kamuolį, padaryti gerą sprendimą ir bandau per daug negalvoti“, – sakė „Ryto“ įžaidėjas.

Kovo 8 dieną A.Goudelockas treniruotėje patyrė piršto traumą. Krepšininkas, pamatęs pirštą, manė, jog šis lūžo. 

„Kamuolys atskriejo tikrai greitai, prieš mane prasižengė ir mano pirštas susidūrė tiesiai su kamuoliu. Pirštas išėjo iš vietos ir išniro, – pasakojo „Ryto“ gynėjas. – Iš pradžių neskaudėjo taip stipriai, kai tai nutiko. Skaudėjo labiau, kai pamačiau savo pirštą. Maniau, kad jis lūžo, kadangi anksčiau nemačiau nieko panašaus. Buvau šokiruotas, negalėjau kalbėti, tiesiog žiūrėjau į jį ir galvojau: kas tai?“

G.Žibėnas pridūrė, kad vien A.Goudelocko buvimas ant atsarginių suoliuko duoda žaidėjams pozityvios energijos.

„Buvimas netgi prie aikštelės, kai jis nežaidžia, duoda teigiamo impulso komandai. Nėra ką slėpti – komandos viduje Andrew visi myli ir gerbia. Kadangi jis aukojasi už ją, veržiasi į aikštelę. Naudodamasis proga noriu pasakyti, kad jis ir treniruotėse nesitaupo. Trys iš jo traumelių įvyko būtent treniruočių metu, o tai daug ką pasako. Kartais norime jį keisti treniruotėse, bet nėra taip paprasta, nes jis yra kovotojas, laimėtojas ir profesionalas iš didžiosios raidės. Mums pasisekė, kad jį turime“, – teigė „Ryto“ vyr.treneris.

Mačą uostamiestyje vilniečiai pradėjo pelnydami 17 taškų be atsako. Tokį sėkmingą rungtynių startą, anot „Ryto“ stratego, lėmė įžaidėjų diktuotas gynybinis tempas.

„Visų pirma, mūsų įžaidėjai davė didelį toną gynybine prasme, spausdami per visą aikštelę. Kai mūsų įžaidėjai parodo tokį pavyzdį, niekas nenori taupytis gynyboje. Gynybine prasme mes uždominavome rungtynių pradžioje ir užtildėme tuos klausimus – kodėl žaidžiame nuo trečiojo kėlinio, kas čia negerai, kodėl taip sunkiai pradedame rungtynes. Norėjome tą tendenciją užbaigti ir siųsti žinutę, jog galime žaisti nuo pat pradžių“, – akcentavo G.Žibėnas.

rytasvilnius.lt

atgal