A.Giedraitis: „Septynios pergalės nuteikia optimistiškai“

2017 m. rugsėjo 20 d., 16:08

„Lietuvos ryto“ ekipos legenda Andrius Giedraitis atidžiai stebėjo sostinės komandos pasiruošimą naujajam sezonui.

T.Kukta nuotr.

Pasidžiaugęs klubo rezultatais buvęs gynėjas tikino, jog septynių iš eilės pergalių serija bei iškovota Vlado Garasto taurė visgi neleis pernelyg atsipalaiduoti Rimo Kurtinaičio auklėtiniams ir mače prieš Pasvalio klubą bus žaidžiama iš visų jėgų.

„Jei žaidėjas yra tikras profesionalas, jam nesvarbu, kokios rungtynės - sportininkas visada eina į aikštę atiduoti visas jėgas ir nugalėti. Jei bus toks požiūris, tikrai viskas bus gerai.

Septynios pergalės nuteikia optimistiškai. Tiesa, didelės įtakos turi tai, ar jos pasiektos lengvai, ar sunkiai.

Sudėtingose situacijose ir įtemptose rungtynėse galima geriau pasitikrinti savo žaidėjus, kuriuos mažiau pažįsti“, - kalbėjo A.Giedraitis.

Jis nesureikšmino triumfo draugiškame turnyre Klaipėdoje.

„Nemanau, kad priešsezoninių rungtynių trofėjai yra labai svarbūs. Visi daugiau žiūri į pasiruošimą: ko dar trūksta, kur reikia padirbėti papildomai. Tokie ir yra visų komandų tikslai.

Manau, kad šiemet „Lietuvos ryto“ komanda yra tikrai įdomiai sukomplektuota. Yra patyrusių, yra ir jaunų žaidėjų. Kiek mačiau ir kiek girdėjau atsiliepimų, pakviesti tikrai geri legionieriai, pasižymintys gera darbo etika per treniruotes bei elgesiu už aikštės ribų. Bus labai įdomu stebėti, kaip jiems seksis ir kaip komanda įgyvendins užsibrėžtus tikslus.

Rimas Kurtinaitis - treneris, su didžiule patirtimi. Kaip žaidėjas ir kaip strategas. Jis yra rungtyniavęs aukšto lygio klubuose, dirigavęs Eurolygos komandai ir dirbęs su tikrai pajėgiais žaidėjais.

Jis yra reiklus ir griežtas jauniems krepšininkams“, - tikino legendinis žaidėjas.

Prieš artėjantį sezoną Vilniaus komanda nusprendė pagerbti garsiausius praeities krepšininkus, kurie daugybę metų gynė tiek „Statybos“, tiek „Lietuvos ryto“ komandos spalvas ir suteikė jiems specialias vietas visai šalia krepšinio aikštės.

Mače prieš Pasvalio klubą būtinai ketina apsilankyti ir A.Giedraitis, kuris nedvejodamas tarė: „Žinoma, būtinai ateisiu į rungtynes.“

„Lietuvos ryto“ komandos sirgaliai kviečiami įsigyti bilietus į pirmąsias LKL rungtynes prieš Pasvalio klubą.Vilniaus klubas naująjį sezoną pasitinka su šūkiu „Kartu mes komanda“, kuris geriausiai atspindi tai, jog BC „Lietuvos rytui“ šiemet svarbiausias yra gerbėjų palaikymas. Bendraukime, tikėkime ir palaikykime savo Vilniaus komandą #kartu.

Bilietų kaina į rungtynes prieš „Pieno žvaigždžių“ ekipa - vos nuo 5 eurų.

bcvilnius.lt

atgal