23 taškus pelnęs D.J.Seeley atvedė Vilniaus „Rytą“ į antrąją pergalę

2018 m. rugsėjo 26 d., 20:57

Vilniaus „Rytas“ (2-0) iškovojo antrąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Sostinės komanda po atkaklios kovos išvykoje įveikė Kėdainių „Nevėžį“ (0-2) rezultatu 80:70 (21:22, 17:17,21:18,21:13).

Pirmoje rungtynių pusėje tarp komandų vyko apylygė kova, o vilniečius į priekį vedė D.J.Seeley ir Martynas Echodas, kurie kartu sudėjus pelnė daugiau nei pusę savo ekipos taškų (20). Šiam duetui gynyboje puikiai talkino Arnas Butkevičius, kuris per pirmąsias 14 savo žaidimo minučių atkovojo 4 kamuolius, perėmė 2 ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Aikštėje jau pirmajame kėlinyje pasirodė komandos kapitonas Chrisas Krameris, kuris į aikštę sugrįžo po riešo traumos. Gynėjas iki didžiosios pertraukos spėjo pasižymėti taikliu tolimu metimu bei dviem rezultatyviais perdavimais.

Trečiajame ketvirtyje Vilniaus „Rytas“ įgijo 8 taškų persvarą, tačiau „Nevėžis“ pasiduoti neketino, o trečiojo kėlinuko pabaigoje nesportinę pražangą gavo Margiris Normantas. Prieš lemiamas 10 minučių vilniečiai prieš varžovus pirmavo 2 taškais.

Ketvirtame kėlinuke komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau tuomet iniciatyvos ir vėl ėmėsi amerikietis D.J.Seeley. Puikų individualų žaidimą pademonstravęs gynėjas pelnė 5 taškus iš eilės ir „Rytas“ išsiveržė į priekį 74:67 likus žaisti tris minutes. Per likusį laiką vilniečiai įgijo dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę.

„Rytas“: D.J.Seeley 23 (9/12 dvit.), E.Bendžius 12, M.Girdžiūnas 9, E.Kairys 8 (5 atk. kam.), Ch.Krameris, D.Suttonas ir M.Echodas (9 atk. kam.) po 7.

„Nevėžis“: J.Fulleris 15, C.Collinsas 11.

Vilniaus „Rytas“ kitas rungtynes žais sekmadienį namuose su „Skycop“, o antradienį (spalio 2 d.) „Siemens“ arenoje atidarys savo tarptautinį sezoną Europos taurės maču su Malagos „Unicaja“.