1000 eurų taikliu metimu laimėjęs 14-metis: „Prizą ketinu investuoti protingai“

2018 m. balandžio 16 d., 13:00

Vilniaus „Lietuvos ryto“ sirgaliai atvykę į krepšinio dvikovas namų arenose turi galimybę pamatyti ne tik aukščiausio lygio krepšinį, bet ir laimėti įspūdingų dovanų. Štai 14-metis Benas Klimaitis vilniečių rungtynėse su Prienų-Birštono „Vytautu“ švystelėjo taiklų metimą nuo vidurio aikštės ir laimėjo įspūdingą prizą – 1000 eurų vertės dovanų kuponą, kurį įsteigė „Norfa“.

B.Klimaitis „Lietuvos ryto“ konkursuose dalyvauja jau ne pirmą sykį, todėl jaudulio nejautė. Tiesa, kad kamuolys skros tinklelį jis nesitikėjo ir pats.

„Anksčiau esu laimėjęs ne vieną „Lietuvos ryto“ klubo prizą įvairiuose žaidimuose, todėl baisu tikrai nebuvo. Nesitikėjau pataikyti. Paleidau kamuolį į orą ir mačiau, kad jis skrenda visai gera trajektorija. Nesu pataikęs iš vidurio aikštės, bet šį kartą man nusišypsojo sėkmė.

Dar nežinau, kam išleisiu prizą, tačiau tikiuosi, kad pavyks protingai investuoti ir neišleisti visko nesveikam maistui ar kitiems panašiems dalykams.“

Tuo tarpu UAB „Norfos mažmena“ direktorius Liutauras Čiurlys džiaugėsi jaunuolio sėkme ir tikisi, kad tokie įspūdingi metimai papuoš „Lietuvos ryto“ komandos rungtynes ir ateityje:

„Labai džiaugiamės už jauną žmogų, kuris tikrai pagyvino šį renginį. Tai buvo gražus metimas, kurių šį sezoną tikimės pamatyti ir daugiau“

Sostinės klubas artimiausias rungtynes „Lietuvos ryto“ arenoje žais jau šį trečiadienį su Šiaulių „Šiauliais“. Aistruolių tradiciškai lauks „Norfos“ žaidimas 1000 eurų vertės kuponui laimėti, o viskas ką reikės padaryti – švystelti taiklų metimą nuo vidurio linijos. Bilietai – „Tiketoje“.

bcvilnius.lt

atgal