1-ON-1 Presented by Jeep | Jaime Echenique

2023 m. balandžio 29 d., 16:00

Visada besišypsantis ir pozityvus – taip galima apibūdinti Vilniaus „Ryto“ naujoką Jaime Echenique. Daugybė įdomių istorijų vienas prieš vieną pokalbyje su neseniai 26-ąjį gimtadienį atšventusiu kolumbiečiu.  

Prisijungęs prie „Ryto“ 211 cm ūgio puolėjas iškart buvo pastebimas. Debiutiniame mače prieš Šiaulių ekipą J. Echenique pelnė 15 taškų, atkovojo 5 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų. 

Paklaustas apie tai, ką ketina pridėti sostinės komandai, puolėjas buvo išsamus. 

„Aš atiduosiu visą save, visą savo energiją ir aistrą. Jūs visada mane matysite su didele šypsena. Bandysiu komandai padėti kuo tik galėsiu ir tiesiog būsiu savimi. Atnešiu daug energijos ir entuziazmo vien dėl to, kad galiu čia būti. Jei žmonės pamatys mane gatvėje, tegul neišsigąsta, aš labai draugiškas, nors gal ir atrodau šiek tiek bauginančiai. Tačiau tai tiesiog mano veidas, iš tikrųjų aš labai atsipalaidavęs ir kalbus.  

Vien tai, jog galiu čia būti, yra privilegija, nes tai – istorinis klubas. Aš į tai žiūriu labai rimtai – tam čia ir esu, nes jūs pasitikite mano profesionalumu. Labai džiaugiuosi ir esu dėkingas už šią galimybę. Pirmyn, „Rytas“, – mintimis dalinosi J. Echenique. 

Pirmuoju kolumbiečiu NBA istorijoje tapęs krepšininkas savo debiutinėse rungtynėse prieš Klivlando „Cavaliers“ sužaidė tik 3 minutes, per kurias aikštelėje nepasižymėjo. Šis debiutas puolėjui – ypač reikšmingas.  

„Tai buvo tiesiog paprastos rungtynės, kai žaidžiu, aš per daug nesijaudinu. Tačiau po mačo aš supratau, kas įvyko. Supratau, kiek tai daug reiškia ne tik man, bet ir mano šaliai, net ir žemynui. Būti kolumbiečiu, kuris debiutavo NBA – tai yra stipru“, – istorinį debiutą prisimena puolėjas. 

J. Echenique yra gerai pažįstamas su kitu vilniečiams įsiminusiu kolumbiečiu – veteranu Juanu Palaciosu. 

„Jis man kaip vyresnysis brolis. Man būnant 18 metų jis priėmė mane kaip mažąjį brolį. Jis visada duodavo patarimų, rūpinosi manimi ir visada man linkėjo gero. Turint tokį svarbų žmogų, aš norėjau būti kaip jis, o tada jis tapo mano komandos draugu, o vėliau ir tiesiog draugu. Galiu jam paskambinti ir jis visada ras būdų kaip man padėti – tai nuostabu. Žinojau, kad jis yra geras žaidėjas, kai kartu treniravomės jis buvo gal 37 metų ir jam sekėsi puikiai“, – pasakojo „Ryto“ naujokas. 

Artimiausias vilniečių mačas sostinėje laukia gegužės 1 dieną. Į „Jeep“ areną atvyks Alytaus „Wolves“. Bilietus platina „Kakava.lt“

rytasvilnius.lt

atgal