Vos pergalės prieš LKL klubą neiškovojusio „Perlo“ treneris A.Gronskis gyrė auklėtinius už kovingumą

2018 m. rugpjūčio 26 d., 12:00
R.Vyšniausko nuotr.

NKL čempionate dalyvaujanti ir naujam sezonui besiruošianti Vilniaus „Perlo“ ekipa šeštadienį tik po atkaklios kovos pralaimėjo vienai „Betsafe-LKL“ pirmenybių dalyvių Kėdainių „Nevėžiui“ 75:79. Tačiau nepaisant nesėkmės vyriausiasis treneris Arvydas Gronskis gyrė savo auklėtinius už kovą.

Vilniaus „Perlas“ šeštadienį su Nevėžiu rungtyniavo taškas į tašką, o per didžiąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 35:35. Ketvirtame kėlinuke vilniečiai turėjo nežymią persvarą, tačiau keturis tritaškius per paskutines 3 susitikimo minutes pataikę Kėdainių žaidėjai šventė pergalę.

„Didžiąją dalį rungtynių demonstravome tikrai neblogą gynybą, bet pabaigoje mums kiek nepasisekė, šiek tiek vėlavome, – analizavo vyr. treneris A.Gronskis. – Mūsų varžovai turi daugiau aukšto lygio krepšinio patirties, tačiau džiaugiuosi krepšininkų kovingumu. Vyrai neišsigando ir sėkmingai kovėsi su LKL klubais.“

Vilniaus „Perlo“ komandai po 18 taškų pelnė Karolis Giedraitis ir Marek Blaževič. 11 pridėjo Einaras Tubutis, o net 7 rezultatyvius perdavimus atliko Aistis Pilauskas.

Sostinės dublerių komanda toliau tęs pasiruošimą naujam sezonui, o kitas draugiškas rungtynes žais rugsėjo 11 dieną su „Dnipro“ komanda. Vėliau „Perlas“ dalyvaus turnyre Druskininkuose.